آسیاتل

بازدید: 27

رشد ۶۳ درصدی فروش محصولات خودرو

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1114637
مدیر عامل گروه سایپا گفت: میزان فروش در گروه سایپا رشد ۶۳ درصدی داشته و در تلاشیم تا میزان تولید خودرو تا سال ۱۴۰۰ به یک میلیون خودرو و تا سال ۱۴۰۴ به رقم یک و نیم میلیون خودرو افزایش دهیم

به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، محسن جهرودی در پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو  گفت: در سال های اخیر علی رغم محدودیت ها به دست اوردهای قابل توجهی دست یابند و تا یکی از کشور ایران یکی از جذابیت های سرمایه گذاری است.

وی در ادامه افزود: صنعت خودرو ۴ درصد از جی دی پی جهان را به خود اختصاص داده که اگر صنعت خوورو را به یک کشور تشبیه کنیم پنجمین اقتصاد بزرگ دنیا جای می گیرد.

مدیر عامل سایپا با اشاره به اینکه سال ها است خودرو سازی از مالکیت قطعه سازی خارج شده گفت: در شرایط فعلی تزئینات داخلی و خارجی، ساخت قطعات های تک، موتور گیربکس کرده است.

جهرودی با اشاره به اینکه سال ها است خودرو سازی از مالکیت قطعه سازی خارج شده گفت: در شرایط فعلی تزئینات داخلی و خارجی، ساخت قطعات های تک، موتور گیربکس کرده است.
 
وی تصریح کرد: افزایش تیراژ تولید، مدیریت قیمت، توسعه طراحی و مهندسی مورد توجه قرار گرفته است.
 
مدیر عامل سایپا در خصوص بازار قطعات خودرو گفت: هزار و ۲۰۰ قطعه ساز در کشور دارمی که فروشی بالغ بر ۸ میلیارد دلار را به خود اختصاص داده که بازار مناسبی را برای صنعت قطعه سازی داخل و منطقا ایجاد می کند.
 
جهرودی خاطر نشان کرد: تولید خودرو در سایپا روزانه ۳ هزار و ۲۰۰ دستگاه است که در تلاشیم رقم ان سال اینده بهبود اوریم، توانستیم محصول اقتصادی و کوچکی به نام کوئیک عرصه کنیم که از تکنولوژی روز برخوردار است و تصویری متفاوت از خودرو ارزان قیمت را نشان داد.
 
وی عنوان کرد: میزان فروش در گروه سایپا رشد ۶۳ درصدی داشته و در تلاشیم تا میزان تولید خودرو تا سال ۱۴۰۰ به یک میلیون خودرو و تا سال ۱۴۰۴ به رقم یک و نیم میلیون خودرو افزایش دهیم.

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش ویژه گاردین از گروه تروریستی منافقین

گزارش ویژه گاردین از گروه تروریستی منافقین

گزارش کامل برنامه نود/ بیرانوند، سید جلال را کنار زد

گزارش کامل برنامه نود/ بیرانوند، سید جلال را کنار زد

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

تبلیغات

آسیاتک حمایت