آسیاتک

بازدید: 23

مهمترین ملاک برای اُورهال تجهیزات نظامی، «ارتقا» و «بهینه‌سازی» محصول است

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1112987
فرمانده مرکز آماد و بهینه‌سازی شهید زرهرن نزاجا با بیان اینکه تلاش‌های بی‌وقفه  متخصصان این مرکز از جمله دلایل اصلی خودکفایی نیروی زمینی ارتش در زمینه قطعات، ادوات و تجهیزات نظامی به حساب می‌آید، گفت: مهمترین ملاک ما برای اُورهال تجهیزات نظامی، «ارتقا» و «بهینه‌سازی» محصول مورد نظر است.


امیر سلیمانیامیر «غلامحسین سلیمانی» در گفت وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، گفت: تلاش های بی وقفه  متخصصان مرکز تولید و بهینه سازی شهید زرهرن از جمله دلایل اصلی خودکفایی نیروی زمینی ارتش در زمینه قطعات، ادوات و تجهیزات نظامی به حساب می آید.

وی افزود: «ایجاد قابلیت های جدید» و «افزایش مجدد عمر» برای یک ابزار نظامی، دو هدف اصلی هستند که در مرکز تولید و بهینه سازی شهید زرهرن برای دستیابی به آن ها تلاش می شود.

امیر سلیمانی اظهار داشت: مهمترین ملاک ما برای اُورهال تجهیزات نظامی، «ارتقا» و «بهینه سازی» محصول مورد نظر است.

فرمانده مرکز آماد و بهینه سازی شهید زرهرن نزاجا همچنین خاطرنشان کرد: با توجه به تنوع و گوناگونی ادوات و تجهیزاتی که در مرکز شهید زرهرن بهینه سازی می شوند، مدت زمانی که برای ارتقا و بهینه سازی هریک از آن ها صرف می شود متفاوت است، اما این را به جرات می گویم که نیرو های متخصص ما، به صورت شبانه روزی مشغول کار و فعالیت هستند.

روز ۲۱ بهمن با حضور امیر «کیومرث حیدری» فرمانده نیروی زمینی ارتش، ١٧ دستگاه تریلر ترانزیت، ١ دستگاه تریلر سه محور، ١٠ دستگاه بنز تانکر ٩١١، ٢ دستگاه بنز شاسی ٩١١، ٤ دستگاه اورال کاتیوشا، ٢ دستگاه لودر مهندسی، ١ دستگاه گریدر مهندسی، ١ دستگاه بولدوزر مهندسی و همچنین ١ قبضه توپ شیلیکای بهینه سازی شده و ارتقا یافته، به یگان های عملیاتی نیروی زمینی ارتش تحویل داده شدند.

انتهای پیام/

loading...

دانلود نرم افزار

تبلیغات

گزارش ها

تبلیغات

آسیاتک عینک ارزان