آسیاتل

بازدید: 49

تصاویری شگفت انگیز از فرازمینی‌ها در زمان پرتاب موشک فالکون

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1108966
وجود اشیای غیرعادی و مشکوک در آسمان هنگام پرتاب موشک فالکون حدس و گمان‌های فراوانی در سطح جهان به وجود آورده است.

به گزارش خبرنگار حوزه فن آوری های نوین گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛  هفته گذشته شرکت اسپیس ایکس با موفقیت موشک فالکون هوی به همراه خودروی تسلای ایلان ماسک را به سوی سیاره مریخ پرتاب کرد، اما در تصاویر ماهواره ای که از آسمان گرفته شده است یک نقطه سیاه رنگ مشکوک در پس زمینه عکس های زمان پرتاب موشک دیده می شود.


این نقطه سیاه مشکوک که هویت آن تاکنون مشخص نشده این روز ها سوژه جنجالی و داغ بین طرفداران فرضیه وجود موجودات هوشمند فرازمینی شده است.

این نظریه پردازان اعتقاد دارند یک شی متعلق به حیات فرازمینی به اصطلاح (UFO) در پس زمینه عکس های پرتاب فالکون هِوی قرار دارد.

صد ها نفر در محل ایمن در پایگاه فضایی کِندی (Kennedy Space Center) به شکل زنده و میلیون ها نفر به وسیله تلویزیون و سایت های اینترنتی پرتاب موشک را تماشا کردند.


نخستین بار ۵۰ سال پیش از مرکز فضایی کِندی در کیپ کاناورال واقع درفلوریدای آمریکا سفینه آپولو ۱۱ انسان ها را به کره ماه رهسپار کرده است.


برخی از تماشاچیان نیز اعلام کرده اند، زمان پرتاب موشک تعداد زیادی اشیای غیر عادی در آسمان مشاهده کرده اند. عده زیادی به آن ها توجه نکرده یا گمان کرده اند، مسئولان ناسا و اسپیس ایکس از وسایل کمکی یا دوربین های فیلم برداری هوایی استفاده کرده اند.

این شی پرنده مرموز دارای نور روشن و بدنه ای استوانه ای شکل است.


برخی از کارشناسان اعتقاد دارند در صورتی که این شی متعلق به حیات فرازمینی باشد برای بررسی وضعیت موشک فالکون و حتی در اختیار گرفتن خودروی تسلای ایلان ماسک به آن نزدیک شده است.


عده ای از کارشناسان اعتقاد دارند نور های موجود در اتمسفر کره زمین و حتی سایه موشک و ملحقات آن سبب به نظر رسیدن یک شی تاریک در آسمان شده است که البته گروه دیگری از کارشناسان این فرضیه را نقض می کنند.


سفر ۲۵۰ میلیون مایلی خودروی تسلا به همراه آدمک درون آن که مرد ستاره ای (Starman) نام گذاری شده است تا ورای سیاره مریخ و در مداری به سوی خورشید بنابر پیش بینی های دانشمندان اسپیس ایکس ادامه دارد.


گمانه زنی ها درباره هویت شی مرموز ادامه دارد، هر چند که مقام های شرکت اسپیس ایکس در این باره اظهار نظر نکرده اند.

منبع:dailymail

انتهای پیام/

فرازمینی ها هم پرتاب سفینه به مریخ را مشاهده کردند؟

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش عجیب دولت از دلایل معضلات اقتصادی سال ۹۷

گزارش عجیب دولت از دلایل معضلات اقتصادی سال ۹۷

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

تبلیغات

آسیاتک حمایت