آسیاتل

بازدید: 62

شرکت‌های دانش بنیان دست جاسوسان را قطع کردند/ افزایش امنیت کشور به کمک شرکت‌های دانش بنیان

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1085064
یکی از شرکت‌های دانش بنیان موفق به تولید نرم‌افزار دانش بنیانی شده است‌ که جلوی تمام کدهای جاسوسی را می‌گیرد.
شرکت های دانش بنیان دست جاسوسان را قطع کردند/ افزایش  امنیت کشور به کمک شرکت های دانش بنیانبه گزارش خبرنگار حوزه فن آوری های نوین گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ شر کت های دانش بنیان از اهمیت بسیار زیادی در کشور برخوردار هستند و با اختراعات روزمره جوانان نخبه در این شرکت ها و همچنین به واسطه طرح های مبتنی بر دانش سبب رشد و پیشرفت کشور می شوند.
 
باشگاه خبرنگاران جوان در نظر دارد به معرفی محصولات دانش بنیان بپردازد که این شرکت ها تولید کرده اند.

 یکی از شرکت های دانش بنیان موفق به تولید آنتی ویروس هایی برای انواع سیستم های کامپیوتری شده است که به کمک این نرم افزار بسیاری از قابلیت های منجصر به فرد برای کشتن انواع بدافزارها به کار می رود.

مدیر این شرکت دانش بنیان در گفت و گو با خبرنگار حوزه فن آوری های نوین گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص این نرم افزار اظهار کرد: شرکت ما موفق به تولید نرم افزاری شده است که مطابق با تمام استاندارد های دنیا تمام ویروس ها را می کشد.

وی با تصریح اینکه این نرم افزار قابلیت های منحصر به فرد بسیاری دارد، گفت: به کمک این نرم افزار می توان با باجگیر ها مقابله کرد باجگیر ها نوعی ویروس هستند که در سیستم کامپیوتری وارد می شوند و بر روی اطلاعات کامپیوتر رمزگذاری می کنند و از طریق همین رمزها صاحب کامپیوتر را تهدید می کنند.

مدیر این شرکت دانش بنیان ادامه داد: شرکت ما با ابتکاری که به خرج داد یک راه حل منحصر به فردی را طراحی کرد که بر اساس آن اجازه نمی دهد که هیچ ویروسی باجگیری به سیستم کامپیوتری راه پیدا کند.

وی با بیان اینکه این نرم افزار از فلش ها هم مراقبت می کند، گفت: اکثر فلش ها دارای انواع ویروس ها هستند و به همین دلیل برای کمک به صاحبان کامپیوتر و مقابله با ویروس فلش ها این نرم افزار وارد عمل می شود.

مدیر این شرکت دانش بنیان با اشاره به اینکه بسیاری از سازمان های جاسوسی دنیا از طریق کدهای مخصوص به جاسوسی می پردازند، گفت: نرم افزار دانش بنیان شرکت ما به حدی قدرتمند است که به برخی از کدهای جاسوسی اجازه نمی دهد تا بتوانند وارد سیستم کامپیوتری شوند و در گزارشی که اسنودن در مورد سازمان سیاه منتشر کرد به برخی از این کدها اشاره شد.

وی یادآور شد: در حال حاضر بیش از یک میلیون نفر این نرم افزار را در سیستم های خود نصب کرده اند و چند هزار سازمان نیز از این نرم افزار استفاده می کنند.

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش تکان‌دهنده‌ای از کارگران نیشکر هفت تپه

گزارش تکان‌دهنده‌ای از کارگران نیشکر هفت تپه

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

گزارشی از کوتاه‌ترین برنامه نود

گزارشی از کوتاه‌ترین برنامه نود

تبلیغات

آسیاتک حمایت