آسیاتک

بازدید: 29

بحران در کوچه پس کوچه های تهران در پی بارش برف/ شهروندان مشارکت اجتماعی در برف روبی نداشتند

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1064021
رئیس شورای شهر تهران گفت: در پی بارش برف اخیر در معابر اصلی با مشکل مواجه نبودیم اما متاسفانه در کوچه پس کوچه های شهر شهروندان با بحران مواجه بودند.

بحران در کوچه پس کوچه های تهران در پی بارش برف/ شهروندان مشارکت اجتماعی در برف روبی نداشتندبه گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، محسن هاشمی در چهل و دومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: بعد از بحران های مربوط به زلزله چه در کرمانشاه و چه در اطراف تهران و بحران نارضایتی ها در تهران با آن همراه بودیم، به بحران برف اخیر رسیدیم.

وی افزود: این برف جامعه تهرانی را غاغفلگیر کرد. از نظر بارش برف باید شکر گذار باشیم اما این برف نشان داد که در مشارکت های اجتماعی ضعیف شده ایم.

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به وضعیت سیستم های خبر رسانی و اطلاع رسانی در جذب مشارکت های اجتماعی اظهارکرد: متاسفانه رسانه ها در جذب مشارکت های اجتماعی برای همراهی مردم برای بهبود وضعیت ناشی از بارش برف همراهی نمی کنند.

هاشمی ادامه داد: 2 تا 3 هزار نیروی شهرداری تهران در قالب 163 پایگاه برف روبی، خیابان های اصلی را با سرعت از برف پاکسازی کردند اما متاسفانه کوچه و پس کوچه های تهران دچار بحران شد.

وی در رابطه با شکستگی تعدادی از درختان در پی بارش برف خاطرنشان کرد: در برف اخیر شاهد مشارکت شهرداری، دولت و شهروندان نبودیم و همین موضوع سبب شد تعدادی درخت بشکنند.

رئیس شورای شهر تهران تاکید کرد: امیدوار هستیم شاهد مشارکت های اجتماعی در اموری همانند برف روبی و ... باشیم.
انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش بلومبرگ از عملی شدن تحریم نفت ایران

گزارش بلومبرگ از عملی شدن تحریم نفت ایران

تبلیغات

آسیاتک