آسیاتل

بازدید: 35

تقدیم 13 هزار شهید عرصه نظم و امنیت به انقلاب اسلامی

منبع : خبرگزاری ایکنا کد خبر: 1063206
کانون خبرنگاران نبأ: مدیرکل ایثارگران ناجا و دبیر راهیان نور کشور گفت: نیروی انتظامی بعد از جنگ تحمیلی تاکنون 13 هزار شهید ،22 هزار جانباز و دو هزار و هشت نفر آزاده در عرصه نظم و امنیت تقدیم ایران اسلامی کرده است.

به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ، به نقل از پایگاه خبری پلیس، یونس عبدی، مدیرکل ایثارگران ناجا و دبیر راهیان نور کشور با حضور در برنامه زنده تلویزیونی «مانگه شو»، گفت: برقراری امنیت در کشور هزینه بردار است و یکی از هزینه های آن جان فشانی و از خودگذشتگی کارکنان نیروی انتظامی است.

وی بیان کرد: نیروی انتظامی در تمام عرصه های ایجاد امنیت پا به پای نیروهای مسلح اعم از سپاه، ارتش و بسیج آمادگی کامل برای دفاع و ایجاد آرامش و امنیت مردم را دارد.

مدیر کل ایثارگران ناجا گفت: پلیس با وجود رهنمودهای مقام معظم رهبری و مدیریت دقیق سردار اشتری، فرمانده نیروی انتظامی، دارای بالاترین آمادگی دفاعی و به روز دنیا است.

وی اضافه کرد: نیروی انتظامی بعد از جنگ تحمیلی تاکنون 13 هزار شهید، 22 هزار جانباز و دو هزار و هشت نفر آزاده در عرصه نظم و امنیت تقدیم ایران اسلامی کرده است.

این مقام مسئول با اشاره به فتنه اخیر، گفت: نیروی انتظامی با استفاده از تجربیات گذشته توانست با کمترین چالش این بحران را به خوبی مدیریت کند.

دبیر راهیان نور کشور در ادامه به اعزام سه هزار نفر از کارکنان نیروی انتظامی به مناطق عملیاتی اشاره و تأکید کرد: زنده نگه داشتن یادمان راهیان نور کمتر از حضور در جبهه های جنگ نیست.

امنیت و آرامش کنونی کشور ثمره خون شهداست

سرهنگ حسن کاظمی، جانشین انتظامی استان ایلام در ادامه این برنامه تلویزیونی با اشاره به اینکه امنیت و آرامش کنونی کشور ثمره خون شهداست، اظهار کرد: سهم شهدای نیروی انتظامی استان ایلام از کل کشور 142 نفر است.

وی در ادامه، شهید «هوشنگ احمدی» را اولین شهید پلیس در استان ایلام معرفی کرد و گفت: بعد از آغاز جنگ تحمیلی شهید «پرویز ولی بیگی» اولین شهید عرصه نظم و امنیت در استان ایلام بوده است.

جانشین انتظامی استان ایلام در پایان گفت: همه ما مديون و بدهکار شهدا هستيم زيرا به کشور ما امنيت و آرامش دادند و ما بايد از اين شهدا مدد بگيريم و به آنها افتخار کنيم.

فرهاد زمانی


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی جذاب امشب اروپا

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر|

ابتکار: گزارشی از پرونده «پسران شوشتری» خواسته‌ایم| لزوم آموزش‌های خودمراقبتی کودکان و نوجوانان+ابعاد تازه از تجاوز به نوجوانان در شوشتر| "احمد تن تن" کیست؟

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

گزارش «الجزیره» درباره عزم ایران و چین برای عبور از تحریم‌

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

تبلیغات

آسیاتک حمایت