آسیاتل

بازدید: 30

مشارکت اتحادیه قرآنی البرز در برنامه‌های هفته قرآن و عترت

منبع : خبرگزاری ایکنا کد خبر: 1058921
گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد: اتحادیه قرآنی استان البرز در هفته قرآن و عترت این استان با اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مشارکت دارد.

به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا)، با توجه به برگزاری هفته قرآن و عترت در استان البرز از تاریخ 5 تا 11 اسفند ماه سال جاری که با حمایت معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در قالب برگزاری جشنواره، برنامه و مسابقات قرآنی برگزار می شود، اتحادیه قرآنی این استان نیز همکاری خود را اعلام کرده است.
بر این اساس، اتحادیه قرآنی استان البرز بخش مسابقات قرآنی در بخش شهرستانی و استانی را برعهده دارد. مرحله شهرستانی این مسابقات قرآن در تاریخ 19 و 20 بهمن ماه، در 7 شهرستان و مرحله استانی آن نیز در اسفند ماه برگزار می شود.
در نظر گرفته شده است که هفته قرآن و عترت در رشته های قرائت و حفظ قرآن کریم، یادواره شهدای قرآنی، آواها و نغمات قرآنی، شعر و داستان، صنایع دستی، رسانه، در بخش سینمایی(فیلمنامه نویسی، نمایش نامه نویسی)، هنرهای تجسمی، حمایت از پایان نامه های حوزوی و دانشگاهی، تکریم و تجلیل از پیشکسوتان و فعالان قرآنی، هنرهای نمایشی، برپایی نمایشگاه قرآن و عترت برگزار شود.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش فروش فیلم‌های اکران ۹۷ تا ۲۰ مرداد/ «هزارپا» در رتبه اول

گزارش فروش فیلم‌های اکران ۹۷ تا ۲۰ مرداد/ «هزارپا» در رتبه اول

تبلیغات

آسیاتک حمایت