آسیاتل

بازدید: 153

استاندار سمنان: 31 کشته در حادثه قطار

منبع : عصر ایران کد خبر: 10469
- استاندار سمنان با اشاره به سانحه برخورد 2 قطار مسافری در دامغان گفت: تاکنون 96 مجروح و 31 جان باخته این سانحه شناسایی شده اند.
مجروحان حادثه قطار دامغان تاکنون 96 نفر و جان باختگان 31 نفر استمحمدرضا خباز روز جمعه به خبرنگاران گفت: برخورد قطارمسافری تبریز- مشهد و مشهد- سمنان ساعت هشت صبح امروز رخ داد که تاکنون 96 مجروح و 31 جان باخته این حادثه شناسایی شده اند. 
وی گفت: از 80 مجروح این حادثه 71 مجروح در بیمارستان ولایت دامغان بستری هستند که از این تعداد 39 نفر از اهالی استان سمنان و 32 نفر از اهالی استان آذربایجان شرقی هستند. 
وی ادامه داد: 9 مجروح حادثه برخورد دو قطار دامغان اکنون در بیمارستان کوثر سمنان بستری هستند و 16 مصدوم نیز به صورت سرپایی درمان شدند. 
خباز افزود: تعداد جان باختگان سانحه برخورد 2 قطار به خاطر واژگونی و آتش سوزی تعدادی از واگن ها تاکنون به 31 نفر رسیده است و جستجو برای رهاسازی و شناسایی جان باختگان این سانحه هنوز ادامه دارد. 
استاندار سمنان با اشاره به رخداد برخورد 2 قطار بین ایستگاه های هفتخوان و امروان در مسیر دامغان- سمنان، گفت: قطار تبریز- مشهد به علت نقص فنی که هنوز علت آن مشخص نیست در 4.5 کیلومتری از ایستگاه متوقف بود که قطار مشهد- سمنان از پشت با این قطار برخورد کرد. 
وی افزود: علت توقف قطار تبریز- مشهد هنوز مشخص نشده است که آیا سردی هوا باعث یخزدگی بوده یا مساله فنی دیگری باعث توقف این قطار بوده است. استاندار سمنان تاکید کرد: از زمان رخداد این حادثه ،ستاد بحران این استان تشکیل و بخش های مختلف امدادی و درمانی به کمک مجروحان شتافتند و نیروهای درمانی در بیمارستانهای ولایت دامغان و کوثر سمنان اکنون با تمام توان مشغول درمان مجروحان هستند. 

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

تبلیغات

آسیاتک حمایت