آسیاتل

بازدید: 43

بیش از 40 درصد مدارس توسط مردم ساخته می شود

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1045423
استاندار تهران با تأکید براینکه در جامعه‌ای که به آموزش و پرورش توجه شود مشکلات آن کم می‌شود، گفت: ۴۴ درصد مدارس توسط مردم ساخته می‌شود.

بیش از 40 درصد مدارس توسط مردم ساخته می شودبه گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، محمدحسین مقیمی استاندار تهران ، در همایش گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش که در اداره کل شهرستان های استان تهران برگزار شد با اشاره به نقش مهم آموزش و پرورش در پیشرفت جوامع اظهار داشت: همه مشکلات را نیروی انسانی متفکر و کارآمد حل می کند.

وی افزود: هر هزینه ای که در آموزش و پرورش می شود سرمایه گذاری است و هر هزینه ای که برای دانش آموزان در مقاطع مختلف تحصیلی انجام می دهیم نوعی سرمایه گذاری بوده و بازده بالایی خواهد داشت.

استاندار تهران با بیان اینکه جامعه ای که در آن به آموزش و پرورش توجه کند معضلات کمتری خواهد داشت، گفت: توسعه و پیشرفت حدی ندارد و هیچ توقفی در آموزش و پرورش نمی توان متصور بود.

مقیمی با اشاره به ضرورت توجه به امکانات و فضای آموزشی یادآور شد: کارهای خوبی صورت گرفته اما به دلیل رشد جمعیت و بالا بودن تعداد دانش آموزان لازم است مردم در آموزش و پرورش مشارکت کنند.

وی با اشاره به نقش خیرین در آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: این افراد مراکز آموزشی مختلفی را ایجاد کردند ضمن اینکه تقریباً 44 درصد مدارس ما توسط مردم ساخته می شود.

استاندار تهران با اشاره به نقش شوراهای آموزش و پرورش گفت: یکی از کارهای شورای آموزش و پرورش شناسایی املاک آموزش و پرورش و استفاده از کمک شهرداری ها و شوراهای شهر برای تبدیل آنها به املاک ارزش افزوده است تا از این طریق نیازهای آموزش و پرورش را رفع کند.

 

منبع: فارس

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش تکان‌دهنده‌ای از کارگران نیشکر هفت تپه

گزارش تکان‌دهنده‌ای از کارگران نیشکر هفت تپه

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

طی دو روز آینده گزارش درباره پرونده خاشقجی منتشر می‌شود

گزارشی از کوتاه‌ترین برنامه نود

گزارشی از کوتاه‌ترین برنامه نود

تبلیغات

آسیاتک حمایت