آسیاتل

بازدید: 42

بیش از 40 درصد مدارس توسط مردم ساخته می شود

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1045423
استاندار تهران با تأکید براینکه در جامعه‌ای که به آموزش و پرورش توجه شود مشکلات آن کم می‌شود، گفت: ۴۴ درصد مدارس توسط مردم ساخته می‌شود.

بیش از 40 درصد مدارس توسط مردم ساخته می شودبه گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، محمدحسین مقیمی استاندار تهران ، در همایش گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش که در اداره کل شهرستان های استان تهران برگزار شد با اشاره به نقش مهم آموزش و پرورش در پیشرفت جوامع اظهار داشت: همه مشکلات را نیروی انسانی متفکر و کارآمد حل می کند.

وی افزود: هر هزینه ای که در آموزش و پرورش می شود سرمایه گذاری است و هر هزینه ای که برای دانش آموزان در مقاطع مختلف تحصیلی انجام می دهیم نوعی سرمایه گذاری بوده و بازده بالایی خواهد داشت.

استاندار تهران با بیان اینکه جامعه ای که در آن به آموزش و پرورش توجه کند معضلات کمتری خواهد داشت، گفت: توسعه و پیشرفت حدی ندارد و هیچ توقفی در آموزش و پرورش نمی توان متصور بود.

مقیمی با اشاره به ضرورت توجه به امکانات و فضای آموزشی یادآور شد: کارهای خوبی صورت گرفته اما به دلیل رشد جمعیت و بالا بودن تعداد دانش آموزان لازم است مردم در آموزش و پرورش مشارکت کنند.

وی با اشاره به نقش خیرین در آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: این افراد مراکز آموزشی مختلفی را ایجاد کردند ضمن اینکه تقریباً 44 درصد مدارس ما توسط مردم ساخته می شود.

استاندار تهران با اشاره به نقش شوراهای آموزش و پرورش گفت: یکی از کارهای شورای آموزش و پرورش شناسایی املاک آموزش و پرورش و استفاده از کمک شهرداری ها و شوراهای شهر برای تبدیل آنها به املاک ارزش افزوده است تا از این طریق نیازهای آموزش و پرورش را رفع کند.

 

منبع: فارس

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

تبلیغات

آسیاتک حمایت