آسیاتک

بازدید: 37

عملیات نظامی ترکیه در سوریه تا زمانی که همه تروریست‌ها از بین بروند، ادامه می‌یابد

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1041625
سخنگوی رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه اعلام کرد عملیات نظامی ترکیه در سوریه تا زمانی که همه تروریست‌ها به طور کامل از بین بروند ادامه خواهد یافت.

عملیات نظامی ترکیه در سوریه تا زمانی که همه تروریست ها از بین بروند، ادامه می یابدبه گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از خبرگزاری شین هوا از آنکارا، سخنگوی رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه روز سه شنبه اعلام کرد عملیات نظامی ترکیه در سوریه تا زمانی که همه تروریست ها به طور کامل از بین بروند و سه میلیون و ۵۰۰ هزار آواره سوری به کشورشان بازگردند، ادامه خواهد یافت.

ابراهیم کالین در بیانیه ای مکتوب در پی نشستی امنیتی که در چهارمین روز «عملیات شاخه زیتون» در عفرین سوریه برگزار شد، گفت:: «عملیات ما تا زمانی که این سازمان تروریستی جدایی طلب به طور کامل از منطقه زدوده شود و حدود سه میلیون و ۵۰۰ هزار سوری که اکنون در ترکیه به سر می برند، بتوانند به گونه ای ایمن و با امنیت به سرزمین شان بازگردند، ادامه خواهد یافت».

ترکیه در حال حاضر میزبان حدود سه میلیون و ۵۰۰ هزار آواره سوری است که از خشونت ها در سوریه گریخته اند. جنگ داخلی در سوریه اوایل سال ۲۰۱۱ میلادی آغاز شد.

کالین همچنین تاکید کرد «عملیات شاخه زیتون» علیه هیچ گروه قومی نیست.

انتهای پیام/

اظهارات سخنگوی اردوغان درباره عملیات نظامی ترکیه در سوریه

loading...
دانلود نرم افزار

گزارش ها

گزارش میدانی رویترز از بازار قاچاق ارز ایران

گزارش میدانی رویترز از بازار قاچاق ارز ایران

گزارش بلومبرگ از عملی شدن تحریم نفت ایران

گزارش بلومبرگ از عملی شدن تحریم نفت ایران

تبلیغات

آسیاتک