آسیاتک

بازدید: 24

کولاکوویچ: در لیگ جهانی به دو تیم نیاز داریم/ روی جوانان حساب کرده‌ایم

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1038457
سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: در لیگ جهانی نیاز داریم با دو‌ تیم کار را ادامه دهیم.

کولاکوویچ: در لیگ جهانی به دو تیم نیاز داریم/ روی جوانان حساب کرده ایمبه گزارش خبرنگار توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، ایگور کولاکوویچ ، صبح امروز و از ساعت ۱۰ در نشست خبری که با حضور اصحاب رسانه برگزار شده بود، حضور پیدا کرد و گفت: در سال2018 اولین مسابقه ما در فرانسه سپس در آرژانیتن است و سپس به روسیه و آمریکا و تهران خواهیم رفت. اگر به مسابقات جهانی برویم؛ عملا ۱۹ مسابقه خواهیم داشت که خستگی زیادی برای بازیکنان خواهد داشت و باید برنامه ریزی کنیم.

وی افزود: در لیگ جهانی نیاز داریم از دو تیم استفاده کنیم و کار را ادامه دهیم. نکته مهم این است که جوانان و نوجوانان برنامه خاصی ندارند و از روز نخست می توانند در کنار با تجربه ها حضور داشته باشند و با منش آنها آشنا شده و  یاد بگیرند. سال گذشته قرار بود از جوانان استفاده کنیم اما به دلیل فشرده بودن برنامه این رده سنی نتوانستیم از آنها استفاده کنیم اما امسال شرایط فرق دارد و می توانیم از آنها بهره ببریم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران اضافه کرد: باید تاکید کنم که در اردوی خود فقط ۲۸ بازیکن برتر حضور نخواهند داشت، چون همه می خواهند که جوانان در تیم ملی حاضر باشند. جام جهانی را هم در ایتالیا و بلغارستان داریم که امیدوارم با توافق مسئولان روبرو شویم و برای بازی های آسیایی به تیم ملی اصلی استراحت دهیم و از تیم ب استفاده کنیم.

وی ادامه داد:همچنین تدارک خیلی خوبی برای جهانی می خواهیم و امیدوارم در جام باشگاه های جهان هم با باشگاه مربوطه تعأمل خوبی داشته باشیم تا ملی پوشان بتوانند بیشتر استراحت کنند.اعضای اصلی تیم ملی بزرگسال را باید سالم نگه داریم و در زمان نیاز از آنها استفاده کنیم.

کولاکوویچ در پاسخ به این سوال که زمانی که در ایران نیستید چه می کنید و آیا اقداماتی انجام می دهید که به والیبال ایران ربط داشته باشد؟ گفت: من بعد از جام جهانی در ژاپن از مرخصی قانونی خودم استفاده کردم، اما دستیاران و آنالیزورهای من لیگ ایران را بررسی کردند و برای من ارسال کردند و به همین دلیل شناخت و اطلاعات خوبی دارم.

وی افزود:وقتی به ایران آمدم با همه مربیان در لیگ ارتباط برقرار کردم و تنها مربیان کاشان، گنبد و ساری باقی مانده اند. محمور اصلی صحبت های من درمورد بازیکنانی بود که عملکرد خوبی در تیم شان داشتند. برای همه مربیان ایرانی احترام قائل هستم و در نهایت نظر آنها را با نظر دستیاران هماهنگ کردم و بهترین خروجی را گرفتم، چون این بهترین راه است. به این شکل تیمی تشکیل شد تا به تیم ملی کمک شود.

سرمربی تیم ملی والیبال افزود: مربیان لیگ نه تنها تیم خود که مجبور هستند تیم مقابل خود را هم آنالیز کنند. به این ترتیب من با اسامی بازیکنانی روبرو شدم که توجه مرا به خود جلب کردند. آنالیز پر محتوایی را به دست آوردم و درمورد لژیونرها هم اطلاعات خوبی دارم. درست است که سه ماه در ایران نبودم، اما شناخت و اطلاعات زیادی دارم.

این خبر در حال بروز رسانی است...


loading...
دانلود نرم افزار

گزارش ها

تحلیل گزارش مرکزپژوهش هاي مجلس از وضعیت سازمان تامین اجتماعی

تحلیل گزارش مرکزپژوهش هاي مجلس از وضعیت سازمان تامین اجتماعی

ترافیک سنگین در 3 بزرگراه تهران/تصادف گزارش نشده است

ترافیک سنگین در 3 بزرگراه تهران/تصادف گزارش نشده است

گزارش تصویری/پاکسازی یکی از مهمترین مقرهای داعش توسط نُجَباء

گزارش تصویری/پاکسازی یکی از مهمترین مقرهای داعش توسط نُجَباء

گزارش میدانی رویترز از بازار قاچاق ارز ایران

گزارش میدانی رویترز از بازار قاچاق ارز ایران

تبلیغات

آسیاتک