آسیاتل

بازدید: 144

ترامپ قصد دارد رئیس کارکنان کاخ سفید را اخراج کند!

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1037784
در پی کدورت به وجود آمده میان دونالد ترامپ و جان کلی، به نظر می‌رسد رئیس‌جمهور آمریکا قصد دارد یک جایگزین برای او پیدا کند.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از بیزنس اینسایدر، تقریبا یک هفته پس از مصاحبه «جان کلی»، رئیس کارکنان کاخ سفید با شبکه فاکس نیوز، به نظر می رسد دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا به دنبال پیدا کردن جایگزینی مناسب برای اوست.

کلی در این مصاحبه گفته بود که ترامپ از موضوع ساخت دیوار مرزی در امتداد مکزیک تا حدودی صرف نظر کرده است که این اظهارات وی خشم رئیس جمهور آمریکا را برانگیخته است.

تعدادی از منابع جمهوری خواه اعلام کردند که ایوانکا ترامپ، دختر و مشاور ارشد ترامپ مسئول یافتن یک جایگزین مناسب برای جان کلی است. یکی از این منابع آگاه که با ایوانکا صحبت کرده بود گفت: ایوانکا به شدت نگران است. او به دنبال یک جایگزین خوب برای کلی است.

به نوشته ونیتی فر، یکی از این افراد جایگزین «دیوید اربن» است که نقش مهمی در کمپین انتخاباتی ترامپ در پنسیلوانیا داشته است.

یک منبع آگاه اعلام کرد که جان کلی قرار نیست به این زودی ها اخراج شود؛ بلکه تلاش ها بر این است که او بیش تر از «راینس پریبس»، رئیس دفتر پیشین ترامپ در کاخ سفید خدمت کند. راینس پریبس که نخستین رئیس دفتر انتخاب شده دونالد ترامپ بود، فقط 189 روز در این سمت باقی ماند و سپس از سوی دونالد ترامپ اخراج شد.

پیش از این هم گزارش شده بود که رابطه ترامپ و جان کلی در ماه های اخیر به سردی گراییده است. برخی از منابع آگاه اعلام کردند که ترامپ به دوستانش گفته است که جان کلی طوری رفتار می کند که انگار مسئول اداره این دولت است!

پیشتر هم شایعاتی درباره خسته شدن جان کلی از کار در کاخ سفید مطرح شده بود که رئیس جمهور آمریکا برای پایان دادن به این اخبار در اظهاراتی عجیب اعلام کرد: جان کلی تا 7 سال آینده هم در کاخ سفید خدمت خواهد کرد!


انتهای پیام/

گمانه زنی ها درباره اخراج رئیس دفتر ترامپ

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارشی از کاخ نشینی در ٤ برج لاکچری تهران

گزارشی از کاخ نشینی در ٤ برج لاکچری تهران

گزارشی از کاخ‌نشینی در 4 برج لاکچری تهران

گزارشی از کاخ‌نشینی در 4 برج لاکچری تهران

با وجود گزارش سیا در کنار بن سلمان می‌ایستم

با وجود گزارش سیا در کنار بن سلمان می‌ایستم

حسن‌زاده: گزارش دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در حال بررسی است

حسن‌زاده: گزارش دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در حال بررسی است

تبلیغات

آسیاتک حمایت