آسیاتک

بازدید: 47

بهای نفت در بازار نیویورک اندکی افزایش یافت

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1037425
بهای نفت خام سبک و شیرین ‏شاخص ‏نیویورک، ‏وست تگزاس ‏‏اینترمیدیت ‏‏ (دابلیو. تی. آی)، ‏ ‏در آغاز پایان معاملات روز دوشنبه اندکی افزایش یافت.


بهای نفت در بازار نیویورک اندکی افزایش یافتبه گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از خبرگزاری فرانسه از نیویورک، بهای نفت خام سبک و شیرین ‏شاخص ‏نیویورک، ‏وست تگزاس ‏‏اینترمیدیت ‏‏ (دابلیو. تی. آی)، ‏ ‏در آغاز پایان معاملات روز دوشنبه اندکی افزایش یافت.

بهای هر بشکه نفت خام سبک و ‏‏شیرین، وست تگزاس اینترمدییت ‏‏‏ (دبلیو. تی. آی) که بیشتر برای ‏‏قیمت گذاری نفتی که در ‏‏آمریکا ‏مصرف می شود به کار ‏برده می ‏شود در پایان معاملات ‏بازار نفتی ‏نیویورک، نایمکس، برای تحویل ‏در ماه فوریه ‏با ۲۵ سنت افزایش نسبت به پایان روز کاری گذشته به ۶۳ دلار و ۶۲ سنت رسید.

این در حالی که بازار پس از اولین کاهش هفتگی در هفته گذشته پس از یک ماه روند افزایشی، روز دوشنبه دوباره به نشست سازمان کشور های صادرکننده نفت (اوپک) و شرکایش از جمله روسیه اعتماد کرد. در پایان این نشست که روز یکشنبه در عمان برگزار شد، عربستان -اولین صادر کننده نفت در جهان- همکاری طولانی مدت حتی پس از سال ۲۰۱۸ را خواستار شد.

انتهای پیام/

افزایش بهای نفت خام سبک آمریکا
loading...

دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

تبلیغات

تبلیغات

آسیاتک عینک ارزان