آسیاتک

بازدید: 27

کنفرانس بین‌المللی علوم کشاورزی گیاهان دارویی و طب سنتی برگزار می‌شود

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1028328
کنفرانس بین‌المللی علوم کشاورزی گیاهان دارویی و طب سنتی با حمایت معنوی ستاد توسعه فناوری‌های گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی برگزار می‌شود

به گزارش  حوزه فن آوری های نوین گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ کنفرانس بین المللی علوم کشاورزی گیاهان دارویی و طب سنتی با حمایت معنوی ستاد توسعه فناوری های گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی در محور های کشاورزی، گیاهان دارویی و طب سنتی، ۲۵ و ۲۶ بهمن ماه ۹۶ در مشهد برگزار می شود.


این کنفرانس دارای امتیاز آموزشی از سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی و دارای امتیاز آموزش مداوم پزشکی ویژه پزشکان و داروسازان است. همچنین مقالات در isc و مجلات علمی و پژوهشی معتبر به چاپ خواهند رسید. آخرین مهلت ارسال اصل مقالات به این کنفرانس ۱۰ بهمن ماه ۹۶ و آخرین مهلت ثبت نام ۱۲ بهمن ماه همین سال است.

 

تاکنون گردهمائی های متعددی پیرامون مسائل مختلف علوم کشاورزی، گیاهان دارویی و طب سنتی برگزار شده است؛ اما با توجه به اهمیت موضوع علوم کشاورزی و داروسازی سنتی و ضرورت تبادل نظر منظم صاحب نظران این حوزه، دانشگاه پیام نور خراسان رضوی با هدف ایجاد فرصتی مناسب برای تبادل اطلاعات و ارائهٔ دستاورد های پژوهشی و علمی اندیشمندان، پژوهشگران و دست اندرکاران حوزه های مختلف کنگره فوق را برگزار خواهد کرد.


رویکرد دانشگاه پیام نور خراسان رضوی در برگزاری این کنفرانس، جلب مشارکت تمامی مراکز علمی و حرف هایی، تعامل با انجمن های ملی و بین المللی مرتبط و دعوت از صاحب نظران برجسته با هدف تعامل علمی از یک سو و افزایش خودباوری علمی در کشور، تمرکز بر مسائل و چالش های روز، طراحی محتوای علمی و کاربردی برای مسئولین است.


کنفرانس بین المللی علوم کشاورزی گیاهان دارویی و طب سنتی با حمایت معنوی ستاد توسعه فناوری های گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی بهمن ماه ۹۶ در مشهد برگزار می شود.امید است با همکاری و حمایت ارگان های اجرایی و علمی کشور بتوان فضایی مناسب جهت ارائه دستاورد های محققان عزیز کشورمان در راستای توسعه و ترویج علم و فنون بنیادین به منظور بسترسازی زمینه های پژوهشی در حوزه علوم کشاورزی، پزشکی سنتی برای جامعه و مردم ایجاد کرد.

 

انتهای پیام/

 

بهمن ماه زمان برگزاری کنفرانس علوم کشاورزی و گیاهان دارویی

loading...
دانلود نرم افزار

گزارش ها

گزارش میدانی رویترز از بازار قاچاق ارز ایران

گزارش میدانی رویترز از بازار قاچاق ارز ایران

گزارش بلومبرگ از عملی شدن تحریم نفت ایران

گزارش بلومبرگ از عملی شدن تحریم نفت ایران

تبلیغات

آسیاتک