آسیاتک

بازدید: 115

گزارش فرستاده مجلس از سفر به شانگهای: چین در حادثه سانچی قصوری نداشته است

منبع : عصر ایران کد خبر: 1025915
علاء الدین بروجردی: آمریکا به دنبال تخریب روابط تهران و پکن است...

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی درباره ابهامات مطرح شده با فرض کوتاهی دولت چین در حادثه سانچی تاکید دارد: مستندات و گزارش نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس حاکی از انجام وظیفه چین در این موضوع است.

 علاء الدین بروجردی در این باره به عصرایران گفت : نایب رییس کمیسیون امنیت مجلس شورای اسلامی بعد از این سانحه عازم شانگهای شد و با مقامات چین مذاکره و مسائل میدانی را از نزدیک هم زمان با وزیر رفاه و کارگروه اجتماعی پی گیری کرد.

گزارش نایب رییس کمیسیون امنیت مجلس از سفر به شانگهای ؛ چین قصوری در حادثه سانچی نداشته است


وی با تشریح گزارش نایب رییس کمیسیون امنیت مجلس درباره اقدامات و عملکرد دولت چین در این سانحه تاکید کرد: گزارش نماینده مجلس نیز مبتنی بر این است که این گمانه زنی ها مبنی بر کوتاهی دولت چین در این سانحه غیرواقعی است و مبنایی ندارد .

 بروجردی روابط جمهوری اسلامی ایران با چین را حسنه توصیف و تصریح کرد: جدای از تمامی این مسائل دولت ها در این قبیل از حوادث مسئولیت دارند و تصور می کنم چین به مسئولیت خود در این زمینه عمل کرده است.

 نماینده بروجرد در مجلس شورای اسلامی همچنین افزود: مقامات کشورهای ذی ربط در این بازخوانی جعبه سیاه حضور داشته باشند تا اطلاعات همه کامل تر شود.

 رییس کمیسیون امنیت ملی و سیسات خارجی مجلس در پایان خاطر نشان کرد :این خط انحرافی آمریکا است که روابط جمهوری اسلامی ایران و چین را تخریب کنند.


loading...
دانلود نرم افزار

گزارش ها

تبلیغات

آسیاتک