آسیاتک

بازدید: 82

باشگاه رم به چلسی برای فروش 2 بازیکن خود قیمت داد/ اختلاف همچنان وجود دارد

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1025035
یک بازیکن دیگر رم هم جزء گزینه‌های مد نظر سرمربی چلسی قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، باشگاه چلسی قصد داشت برای تقویت تیم خود امرسون پالمیری مدافع کناری رمی ها را به خدمت بگیرد. این در حالی است که به غیر از این مدافع جوان، مهاجم اول قرمزپوشان پایتخت هم در فهرست سرمربی ایتالیایی چلسی قرار دارد.

مسئولان چلسی که در پی جدایی بتشوآیی در صدد جذب یک مهاجم هستند، گزینه های مختلف را بررسی می کنند تا ببینند چه بازیکنی را می توانند جذب کند.

بتشوآیی از نیمکت نشینی های خود راضی نیست و به همین خاطر به باشگاه اعلام کرده که می خواهد به تیمی برود که بیشتر فرصت بازی به دست آورد.

در همین راستا مسئولان آبی های لندن در صدد هستند تا یک بازیکن را جایگزین وی کنند و او را هم به تیمی بفرستند که برایشان سود مالی داشته باشد.

چلسی ابتدا با 20 میلیون پوند قصد به خدمت گرفتن پالمیری 23 ساله را داشت. آنها به مسئولان رم درخواست کردند که 44 میلیون پوند همراه بتشوآیی را به صورت قرضی با ژکو معاوضه کنند.

مسئولان رم هم به این موضوع واکنش نشان داده و اعلام کردند قیمت ژکو 57 میلیون پوند است و برای جذب ژکو و پالمیری چلسی باید 77 میلیون پوند پرداخت کند. با این حال دو باشگاه در حال تعامل هستند تا ببینند چه توافقی صورت می گیرد.

مدیربرنامه های پالمیری با اشاره به جمله فوق گفت: می دانم 2 باشگاه در حال مذاکره هستند اما هنوز هیچ چیز قطعی نشده است و مسئولان موضوعی را به ما اعلام نکردند اما بازی در چلسی و زیر نظر کونته که بهترین مربی جهان است مانند یک رویا برای هر بازیکنی می ماند.

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

گزارش ها

تبلیغات

آسیاتک