آسیاتل

بازدید: 176

لایحه «دائمی‌کردن قانون مدیریت خدمات کشوری» امروز تقدیم مجلس‌شود

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1018493
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: لایحه «دائمی‌کردن قانون مدیریت خدمات کشوری» با اصلاح ایراد‌های گذشته آن و با نگاه ویژه به سیاست‌های نظام اداری کشور و توجه به سیاست‌های اصل ۴۴ قانون اساسی و اقتصاد مقاومتی آماده شده است و امروز به مجلس تقدیم می‌شود.
لایحه «دائمی کردن قانون مدیریت خدمات کشوری» امروز تقدیم مجلس شودبه گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، حسینعلی امیری معاون در حاشیه جلسه هیئت دولت گفت: لایحه «دائمی کردن قانون مدیریت خدمات کشوری» امروز به مجلس ارائه می شود.

وی افزود: لایحه «دائمی کردن قانون مدیریت خدمات کشوری» با اصلاح ایراد های گذشته آن و با نگاه ویژه به سیاست های نظام اداری کشور و توجه به سیاست های اصل ۴۴ قانون اساسی و اقتصاد مقاومتی آماده شده است که امروز به مجلس شورای اسلامی تقدیم می شود.

امیری اظهار داشت: در اواخر دولت یازدهم و در چند ماه گذشته در دولت دوازدهم، سازمان امور اداری و استخدامی کارشناسی دقیقی در مورد لایحه «دائمی کردن قانون مدیریت خدمات کشوری» انجام داد و این لایحه در چند جلسه دولت به بحث و بررسی گذشته شد.

وی افزود: توجه جدی به آموزش کارمندان دولت در این لایحه به عنوان موضوع مهم و اساسی و یکی از نیازمندی ها مورد توجه است.

معاون پارلمانی رئیس جمهور اظهار داشت: متناسب سازی نابرابری حقوق بازنشستگان کشوری و لشگری در ظرف زمانی پنج ساله از دیگر مواردی است که در این لایحه مورد توجه دولت قرار گرفته و زمانی که ما برای اجرایی شدن این لایحه پیشنهاد کرده ایم، اول فروردین ماه سال ۱۳۹۷ است.

به گزارش میزان، قانون مدیریت خدمات کشوری مشتمل بر ۱۲۸ ماده ‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ و ۱۰۶ تبصره در جلسه ۸ مهر ۱۳۸۶ کمیسیون مشترک رسیدگی به لایحه مدیریت خدمات کشوری مجلس شورای اسلامی طبق اصل هشتاد و پنجم (۸۵) قانون اساسی تصویب شد و پس از موافقت مجلس با اجرای آزمایشی آن به مدت پنج سال، در تاریخ ۱۸ مهر ۱۳۸۶ به تأیید شورای نگهبان رسید.

انتهای پیام/

loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش کامل برنامه نود/ بیرانوند، سید جلال را کنار زد

گزارش کامل برنامه نود/ بیرانوند، سید جلال را کنار زد

گزارش ویژه گاردین از گروه تروریستی منافقین

گزارش ویژه گاردین از گروه تروریستی منافقین

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

تبلیغات

آسیاتک حمایت