آسیاتل

بازدید: 21

پرسپولیس وکیل سوئیسی اش را اخراج می کند

منبع : تابناک کد خبر: 1017781

احتمال دارد باشگاه پرسپولیس با وکیل سوئیسی خود قطع همکاری کند.

به گزارش تابناک ورزشی، باشگاه پرسپولیس چند ماه پیش به خاطر تخلف در داستان مهدی طارمی و باشگاه ریزه اسپور از طرف فیفا از فعالیت در 2 پنجره نقل و انتقالاتی محروم شد. بعد از این بود که مسئولان این باشگاه توسط یک وکیل سوئیسی به دادگاه CAS شکایت کرده و دنبال بخشیده شدن از حداقل یک پنجره نقل و انتقالاتی بودند.

از همان زمان هرچند وقت یکبار خبری در رسانه ها منتشر می شد که باشگاه پرسپولیس در این پرونده برنده شده و محرومیتش به یک پنجره نقل و انتقالاتی کاهش پیدا کرده است. این در شرایطی است که هنوز هیچ خبر جدیدی در این مورد وجود ندارد و پرونده همان شرایط قبلی را دنبال می کند. 

حالا شنیده می شود تمام شرایط و البته ناامیدی از پیروزی در پرونده ریزه اسپور باعث شده مدیران باشگاه پرسپولیس به فکر تغییر وکیل سوئیسی خود باشند. گفته می شود مدیران باشگاه پرسپولیس زیاد از وکیل سوئیسی خود راضی نیستند و معتقد هستند که این شخص نتوانسته پیروزی خاصی برای پرسپولیس رقم بزند و به خاطر همین احتمال تغییر او وجود دارد. این وکیل در زمان علی اکبر طاهری با باشگاه پرسپولیس همکاری خود را شروع کرد و گفته شده که توسط فدراسیون فوتبال هم به مدیران وقت باشگاه پرسپولیس معرفی شده است.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارشی از کوتاه‌ترین برنامه نود

گزارشی از کوتاه‌ترین برنامه نود

گزارش مأمور سابق «اف‌بی‌آی» از سردار سلیمانی

گزارش مأمور سابق «اف‌بی‌آی» از سردار سلیمانی

تبلیغات

آسیاتک حمایت