آسیاتک

بازدید: 33

انتشار فراخوان و پوستر نمایشگاه سالانه حروف نگاری پوستر اسماء‌الحسنی

منبع : خبرگزاری ایکنا کد خبر: 1014742
گروه هنر: فراخوان و پوستر چهاردهمین نمایشگاه سالانه حروف نگاری پوستر اسماء‌الحسنی منتشر شد.


انتشار فراخوان و پوستر نمایشگاه سالانه حروف نگاری پوستر اسماء الحسنی

به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا) به نقل از روابط عمومی چهاردهمین نمایشگاه سالانه حروف نگاری پوستر اسماء الحسنی، پایگاه اینترنتی طراحان مستقل ایران «تودی پوسترز» چهاردهمین نمایشگاه سالانه حروف نگاری پوستر اسماء الحسنی را به صورت ملی برگزار می كند. محل برگزاری این رویداد خانه هنرمندان ایران، گالری ممیز و گالری زمستان اعلام و آخرین مهلت دریافت آثار این رویداد از سوی دبیرخانه، 24 اسفند 1396 اعلام شده است.

مقررات شرکت در نمایشگاه و ارسال آثار به شرح زیر است: برای شرکت در نمایشگاه ضروری است طراحان ابتدا از طریق بات تلگرامی به نشانی @asmaulhusna261bot در نمایشگاه ثبت نام و سپس آثار خود را ارسال کنند. آن دسته از شرکت کنندگان نمایشگاه که در دوره های قبل در سایت ثبت نام کرده اند ضروری است مجدداً از طریق تلگرام ثبت نام کنند.

ارسال آثار در یک مرحله انجام می شود.

پوسترها باید در قطع 80 × 120سانتی متر، بصورت عمودی، با کیفیت۱۵۰دی پی آی بصورت CMYK طراحی و سپس به RGB تغییر داده شود و با فورمت JPEG (فایل غیر فشرده – استاندارد) ذخیره شده و از طریق صفحه بات تلگرامی به دبیرخانه نمایشگاه ارسال شود (حداکثر حجم هر فایل 25 مگابایت).

نکته مهم: شرکت کنندگان باید اثر خود را تنها با فرمت «جی پگ» فقط «بصورت فایل» ارسال کنند.

خوانایی اسماء در پوسترهای ارسالی نکته بسیار مهمی است که توجه به آن در کنار قواعد زیبایی شناسی امتیاز بزرگی برای راه یافتن و یا برگزیده شدن آثار محسوب می شود.

تذکر مهم: در هیچ یک از مراحل به هیچ وجه پوستر نباید بصورت CMYK ارسال شود. شرکت کنندگان باید پیش از ارسال آثار، از صحت فرمت فایل و رزولوشن مطمئن شوند، زیرا در صورت صحیح نبودن توسط سیستم حذف خواهند شد. تغییر CMYK به RGB بخاطر کم شدن حجم فایل است.

حداکثر تعداد آثار ارسالی برای هر طراح 5 اثر است.

شرکت در نمایشگاه برای همه طراحان آزاد است و شامل مبلغی به عنوان هزینه ثبت نام نمی شوند.

در طراحی پوسترها به هیچ وجه از لوگوی سایت تودی پوسترز و یا هر نهاد و سازمانی دیگر استفاده نشود، همینطور از درج عنوان، تاریخ نمایشگاه و … جداً اجتناب شود.

قید عنوان هر اثر ضروری است.(عنوان اثر همان نامی از اسماء الحسنی است که طراح، پوستر خود را با آن ساخته است).

مثال: اگر پوستری با نام «رحمان» ساخته شده، عنوان آن پوستر «رحمان» خواهد بود. در نامگذاری فایل باید ابتدا نام طراح درج شود و سپس عنوان اثر (بصورت فارسی).

در صورت نیاز، طراح می تواند روایات و احادیث مرتبط با موضوع اسماء الحسنی را (با نقل منبع) در پوسترهای خود درج کند. برای دسترسی به این نوع مطالب طراحان قادرند به منوی مقالات (مطالب مربوط به اسماء الحسنی) در سایت نمایشگاه مراجعه کنند.

سایت اینترنتی تودی پوسترز مجاز است آثاری را که به نمایشگاه راه می یابند، به هر شکل در فضای مجازی الکترونیکی و یا در هر قالب دیگری از نشر مکتوب چاپ و منتشر کند یا بصورت بیلبوردهای شهری به نمایش عمومی گذاشته و یا در قالب نمایشگاه های دیگر برپا کند. ثبت نام شرکت کنندگان و ارسال آثار به معنای قبول و تایید این شرط است. درصورتیکه اثر ارسالی مشابه و یا کپی اثر دیگری باشد، در هر مرحله ای که این موضوع تشخیص داده شود مجموع آثار آن طراح از نمایشگاه حذف و در صورت تشخیص برگزارکننده این موضوع اطلاع رسانی عمومی می شود.

چهاردهمین نمایشگاه سالانه حروف نگاری پوستر اسماالحسنی 26 اردیبهشت تا 6 خرداد 1397 برگزار می شود.

loading...

دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

تبلیغات

تبلیغات

آسیاتک عینک ارزان