آسیاتک

بازدید: 12

ائمه جمعه و استانداران از گذشته عضو حقوقی هیأت‌های امنای استانی بودند

منبع : صدا و سیما کد خبر: 1012894
سرپرست اداره کل امور رسانه‌های دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ائمه جمعه استان‌ها و استانداران بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی از گذشته عضو حقوقی هیأت‌های امنای استانی دانشگاه آزاد اسلامی بودند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از سازمان امور رسانه ای دانشگاه آزاد اسلامی، صالح اسکندری با اشاره به فضا سازی های اخیر رسانه ای علیه دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس هیأت امنای این دانشگاه درباره انتصاب ائمه جمعه استان ها در هیأت امنای استانی افزود: بر اساس مصوبه ۷۲۱ دوم آبان سال ۹۱ شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره هیأت های امنای استانی دانشگاه آزاد اسلامی، ائمه جمعه استان ها و استانداران عضو هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی هستند.

وی گفت: از سال ۱۳۹۱ ائمه جمعه استان ها و استانداران هم در دوره ریاست فرهاد دانشجو و هم در دوره حمید میرزاده عضو هیأت امنا های استانی بوده اند و در جلسات هیأت امنا های استانی شرکت فعال داشته اند.

وی افزود: نظر به پایان یافتن مدت و دوره حکم ۴ ساله این اعضای حقوقی، رئیس دانشگاه در حکمی دوباره ائمه جمعه و استانداران را به عنوان عضو حقوقی هیأت های امنای استانی منصوب کردند.

سرپرست اداره کل امور رسانه های دانشگاه آزاد اسلامی گفت: از گذشته تاکنون حضور فعال امامان جمعه و استانداران برکات زیادی برای دانشگاه آزاد اسلامی داشته و توانسته است در حل مشکلات واحد ها در استان ها بسیار مؤثر باشد.

وی تأکید کرد: به طور طبیعی حضور مقامات ارشد استان و امضای آن های پای مصوبات هیأت امنا های استانی دانشگاه آزاد در حل مشکلات دانشگاه در حوزه اراضی دانشگاه و یا تردد دانشجویان در سطح شهر ها و یا مسائل دیگر می تواند موجب هم افزایی و همگرایی بیشتر دستگاه ها در سطح شهر ها و استان ها شود.

اسکندری از عملکرد غیر حرفه ای برخی سایت ها و کانال ها و افراد مسأله دار که به منظور تخریب حرکت آغاز شده در دانشگاه آزاد اسلامی و به ویژه تلاش های صادقانه علی اکبر ولایتی، از یک حکم اداری برداشت سیاسی می کنند ابراز تأسف کرد.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

تحلیل گزارش مرکزپژوهش هاي مجلس از وضعیت سازمان تامین اجتماعی

تحلیل گزارش مرکزپژوهش هاي مجلس از وضعیت سازمان تامین اجتماعی

ترافیک سنگین در 3 بزرگراه تهران/تصادف گزارش نشده است

ترافیک سنگین در 3 بزرگراه تهران/تصادف گزارش نشده است

تبلیغات

آسیاتک