آسیاتل

بازدید: 27

محمدزاده: به خاطر قلعه نویی و آذری سکوت کردیم

منبع : ورزش 3 کد خبر: 1007671
مدافع ذوبی ها می گوید با توجه به مشکلات مالی در این باشگاه بچه ها و بازیکنان سکوت می کنند و اعتراضی از ذوب آهن به گوش نمی رسد فقط به خاطر اینکه همه علاقه خاصی به قلعه نویی و آذری داریم.

به گزارش "ورزش سه"، وحید محمدزاده در رابطه با دربی اصفهان و پیروزی ذوبی ها در این بازی گفت: همیشه دربی جز بازی های حساسی است و از اهمیت زیادی برخوردار است بخصوص این بار ما برای بهبود جایگاهمان در جدول نیاز شدیدی به برد در این بازی داشتیم. البته سپاهان تیم خوبی است و خوب فوتبال بازی می کند اما ما در این دیدار خیلی باتجربه و باهوش بازی کردیم و توانستیم پیروز این دربی شویم.


او درباره مدعی بودن ذوب آهن در نیم فصل دوم گفت: صددرصد در آینده همین طور خواهد شد. خدا را شکر ما نیم فصل دوم را خیلی پرقدرت و خوب شروع کردیم و نتایج خوبی هم تا به اینجا کسب کرده ایم ضمن آنکه نباید بابت کسب چنین نتایجی مغرور شویم و هنوز فرصت داریم تا به جایگاهی که حقمان است برسیم. ان شاالله بعد از این تلاش می‌کنیم تا همه بازی ها برای برد به زمین برویم و بتوانیم همین روند خوب را طی کنیم تا در پایان جزو مدعیان کسب سهمیه قرار بگیریم.


مدافع ذوبی ها درباره تقویت تیم و خریدهای ذوبی ها در نیم فصل گفت: ذوب آهن نیم فصل دوم با جذب میلاد فخرالدینی، اکبر ایمانی و بختیار رحمانی خریدهای خوبی انجام داد؛ هر سه این بازیکنان از بازیکنان بنام و بزرگی هستند و حضور آنها کمک کرده تا ذوب آهن بازی بهتری را به نمایش بگذارد، کمااینکه میلاد فخرالدینی در همین حضور کوتاهش 2 گل به ثمر رسانده و بختیار و اکبر هم با عملکرد واقعا فوق العاده شان کمک خوبی برای تیم بودند. 


محمدزاده درباره حضور سبزپوشان در لیگ قهرمانان آسیا نیز گفت: معتقدم بعد از گذر از پلی‌آف و صعود به مرحله بعدی و با توجه به توانایی که تیم مان دارد از گروهمان صعود خواهیم کرد. ضمن آنکه ما تلاشمان را می کنیم تا بهترین نتیجه را در این تورنمنت به دست بیاوریم و هدف مان قرار گرفتن در جمع 4 تیم فینالیست آسیا است.


او درباره مشکلات مالی این تیم اصفهانی اظهار کرد: مشکلات مالی قطعا روی هر تیمی تاثیر منفی می گذارد. ما تا به حال 30درصد دریافتی داشتیم و 3 ماهی است که ریالی دریافت نکرده ایم اما بچه ها و بازیکنان سکوت می کنند و اعتراضی از ذوب آهن به گوش نمی رسد فقط به خاطر اینکه همه علاقه خاصی به قلعه نویی و آذری داریم؛ به خاطر این دو شخصیت واقعا کسی اعتراضی نمی کند. اما چیزی که هست ما هیچ حمایتی از هیچ سمت و سویی نمی شویم و مدیرعامل باشگاه از سوی مدیریت کارخانه ذوب آهن حمایت شده است. امیدواریم این مشکلات به زودی برطرف شود تا نتایج خوبمان را ادامه دهیم.


مدافع ذوبی ها درباره دیدار پیش روی این تیم گفت: صنعت نفت تیم خوبی دارد ضمن آنکه تمامی تیم ها در نیم فصل دوم باتوجه به تقویت تیمی  خوب ظاهر می شوند و کسی مفت به دیگری امتیاز نمی دهد. بازی سختی را پیش بینی می کنم و تمام انرژی مان را می گذاریم تا در آن بازی هم برنده میدان باشیم چون برای صعود به سمت بالا نیاز شدیدی به این برد داریم.


او در پایان درباره احتمال حضور در تیم ملی گفت: من همیشه گفته ام هر کسی خوب باشد و در بهترین شرایطش قرار داشته باشد قطعا به تیم ملی دعوت می شود. من هم به نوبه خودم تمام تلاشم را می کنم تا بتوانم به اردوی تیم ملی دعوت شوم.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

هوآوی گزارش‌های درآمد شش ماه اول 2018 را اعلام کرد

هوآوی گزارش‌های درآمد شش ماه اول 2018 را اعلام کرد

گزارش بازار بورس تهران یکشنبه ۱۸ آذر

گزارش بازار بورس تهران یکشنبه ۱۸ آذر

تبلیغات

آسیاتک حمایت