آسیاتل

بازدید: 17

ارتش هیچ وقت اجازه سوء استفاده به بدخواهان را نداد

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1007666
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: ارتش در دوران پس از دفاع مقدس هیچ گاه اجازه نداد بدخواهان نظام با نیات شومشان خدشه ای به قداست، صلابت، ولایت مداری و اقتدار ارتش وارد کنند. ‌

به گزارش حوزه  دفاعی امنیتی  گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ حجت الاسلام والمسلمین عباس محمد حسنی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش که به استان خوزستان سفر کرده است در جمع فرماندهان و کارکنان منطقه پدافند هوایی ارتش جنوب غرب گفت: دشمن همیشه در کمین است و تلاش میکند فرهنگ، دین، ناموس، وشخصیت ما را مورد هدف قرار دهد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با بیان اینکه همیشه باید هوشیار باشیم تاکید کرد، اظهار کرد: باید بیدار و هوشیار باشیم اگر غیر از این باشد غافلگیر خواهیم شد و ملتی که غافلگیر شود ذلیل می شود برای اینکه عزت و شرف خود را حفظ کنیم باید هوشیار باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین محمد حسنی بیان کرد: کارکنان پدافند هوایی چشمان بیدار ملت هستند و شبانه روز بیدار هستند و تمام آسمان کشور را با هوشیاری رصد می کنند و نتیحه تلاش شما بیدار دلان امنیت پایدار آسمان ایران اسلامی است .

نماینده ولی فقیه در ارتش با اشاره به متن احکام صادره مقام معظم رهبری در انتصاب وی گفت: موضوع حفظ هوشیاری به ویژه ارتقای هوشیاری آحاد کارکنان ارتش و خانواده های آنها مورد تاکید فرماندهی معظم کل قوا است.

وی به بصیرت کارکنان ارتش در برخورد با موضوع حوادث اخیر اشاره کرد و اظهار کرد: هوشیاری ، ولایت مداری و بصیرت مردم ونیروهای مسلح موجب شد اغتشاشات وفنته اخیر نیز در نطفه خفه شود و بار دیگر جلوه های اتحاد و همدلی نمایان شود.

حجت الاسلام والمسلمین محمد حسنی افزود: ارتش مشکلات را با نجابت و سختی های دوران جنگ تحمیلی را با صلابت تحمل کرد و در دوران پس از دفاع نیز هیچ گاه اجازه نداد بدخواهان نظام با نیات شومشان خدشه ای به قداست ، صلابت ، ولایت مداری و اقتدار ارتش وارد کنند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با اشاره به تدابیر فرماندهی کل ارتش در خصوص بهبود وضعیت معیشتی کارکنان ارتش تصریح کرد: فرمانده کل ارتش با اراده ای مصمم و عزم جدی تدابیر مهم و راهگشایی را جهت بهبود وضع معیشتی در دستور کار خود قرار داد و ان شا الله در آینده ای نزدیک با برنامه ریزی های هدفمند ایشان خبرهای خوشی از طرح های معیشتی شامل کارکنان و خانواده های بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران می شود.

انتهای پیام/

 


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

اژه‌ای: بازنشسته نشده‌ام/ مردم فعالیت بازنشستگان را گزارش دهند

اژه‌ای: بازنشسته نشده‌ام/ مردم فعالیت بازنشستگان را گزارش دهند

تبلیغات

آسیاتک حمایت