آسیاتل

بازدید: 22

واکنش مختاباد به گزارش نجفی در شورای شهر

منبع : صراط نیوز کد خبر: 1007662
عضو سابق شورای شهر تهران با اعتقاد به اینکه گزارش 100 روزه نجفی مسئله جدیدی را مطرح نمی‌کند و ما در طول چهار سال همین مسائل را فریاد می زدیم، گفت: معتقدم شورای شهر به عنوان بازوی قانونی و نمایندگان مستقیم مردم باید توجه داشته باشند که اگر خلافی در دوره قبل اتفاق افتاده پیگیری شود و شهردار تهران باید به فکر حل مشکلات باشد.

صراط: عضو سابق شورای شهر تهران با اعتقاد به اینکه گزارش 100 روزه نجفی مسئله جدیدی را مطرح نمی کند و ما در طول چهار سال همین مسائل را فریاد می زدیم، گفت: معتقدم شورای شهر به عنوان بازوی قانونی و نمایندگان مستقیم مردم باید توجه داشته باشند که اگر خلافی در دوره قبل اتفاق افتاده پیگیری شود و شهردار تهران باید به فکر حل مشکلات باشد.

به گزارش ایسنا، عبدالحسین مختاباد در گفت وگویی در مورد گزارش شهردار تهران که امروز در صحن شورای شهر ارائه شد، گفت: گزارش صد روزه شهردار چیز جدیدی نبود. شهردار تهران می توانست چند نفر از اعضای شورای شهر قبلی را بخواهد و ببیند بدهی های شهرداری چقدر است؛ چه بسا همان زمان هم ما سقف بدهی شهرداری را بالای 30 هزار میلیارد تومان اعلام کردیم.

عضو پیشین شورای شهر با اشاره به انتصاب های نجفی گفت: در ارتباط با مسائل فرهنگی و در انتخاب مدیران عملکرد شهردار خوب نبوده و مشکلی را حل نمی کند. در ارتباط با سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران می توان صحبت کرد و یا باید این ساختار منفک شود و به سمت همان هیات امنا برود و یا اینکه باید زیر نظر معاونت اجتماعی قرار بگیرد و بتواند پاسخگو باشد.

وی اضافه کرد: ما در طول چهار سال همین مسائل را فریاد می زدیم و در واقع نجفی چیز جدیدی نگفته است. ضمن اینکه من پیشنهاد می کنم که نجفی به دام جهانگیری و روحانی نیفتد که بعد از گذشت 5 سال همچنان می گویند که دولت قبل، دولت قبل ...

پیشنهاد می کنم آقای نجفی در زمینه حل مشکلات قدم بردارد

مختاباد در همین زمینه گفت: وقتی اوباما رییس جمهور شد آمریکا تقریبا با خاک یکسان شده بود ولی هیچ گاه نگفته بود دولت قبل و به فکر راه حل بود. بنابراین پیشنهاد می کنم آقای نجفی در زمینه حل مشکلات قدم بردارد و اگر مسائلی وجود دارد که قابلیت پیگیری قانونی دارد از آن طریق قطعا باید پیگیری شود.

عضو شورای چهارم شهر تهران درمورد اینکه چرا در این شورا به مسائلی که نجفی مطرح کرده رسیدگی نشده است، تصریح کرد: ما در دوره قبل 12 تا 13 عضو اصلاح طلب داشتیم و در مورد مسائل مهم شهری تعداد رأی هایمان از هشت و نه رأی بیشتر نبود. ولی حالا شورای شهر 21 عضو دارد که می توانند پیگیر باشند اما جالب اینجاست که می گویند مجلس باید پیگیری کند. این فرافکنی ها نباید در شورای شهر وجود داشته باشد مردم به آنها رأی داده اند و باید مشکلات را برطرف کنند.

شهردار تهران می دانست کجا قرار است کار کند

حل مشکلات تهران با بکارگیری مدیران شجاع و ایده های خوب

وی همچنین تصریح کرد: ما در مقابل خیلی از مسائل در شورا ایستاده ایم و یکی از آنها ساخت و سازهای بی خود و بی جهت در منطقه 22 بود و از مسائل دیگری که مطرح کردیم جذب نیروی بیش از اندازه در شهرداری بود. مسئله ای که در حال حاضر با آن کاری هم نمی شود کرد و اگر این افراد را هم بیرون کنند هزار گرفتاری دیگر ایجاد می شود.

مختاباد با اشاره به اینکه نجفی می دانست کجا قرار است کار کند، گفت: او 6 سال در شورا بوده است و با قالیباف کار کرده و مشکلات را می دانست. بنابراین با علم کافی وارد شد و امیدوارم بتواند برای حل مشکلات قدم بردارد. البته این مسئله منوط به این است که مدیران شجاع و ایده های و فکرهای خوب و جوان وارد شوند.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش ویژه گاردین از گروه تروریستی منافقین

گزارش ویژه گاردین از گروه تروریستی منافقین

گزارش واشنگتن پست از تماس تلفنی پرتنش ترامپ و ترزا می

گزارش واشنگتن پست از تماس تلفنی پرتنش ترامپ و ترزا می

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

تبلیغات

آسیاتک حمایت