آسیاتل

بازدید: 20

لیگ یک/فرصت‌سوزی مهابادی در بازگشت وینگو

منبع : ورزش 3 کد خبر: 1007320
نساجی مازندران شانس بزرگ نزدیک شدن به صدر جدول را با شکست برابر گل گهر سیرجان از دست داد.

به گزارش "ورزش سه"، داود مهابادی بعد از پیروزی خانگی در اولین تجربه‌اش روی نیمکت نساجی، در دومین بازی دور برگشت لیگ دسته اول مقابل گل گهر سیرجان شکست سنگینی را محتمل شد تا شانس نزدیک شدن به صدر جدول را از دست بدهد.


گل گهر سیرجان که روزهای تلخی را پیش از این پشت سر می‌گذاشت، توانست در این بازی که علیرغم میزبانی در بندرعباس از حریف پذیرایی می‌کرد، توانست با سه گل حریف مدعی صعود را شکست دهد. وینگو بگوویچ بعد از تغییراتی که در ترکیب تیمش شکل داد، توانست پیروزی بزرگ هفته را مقابل مهابادی و شاگردانش رقم بزند.


داود مهابادی که با توجه به نتایج نساجی جانشین مهدی پاشازاده شده بود تا نماینده مازندران را برای صعود به لیگ برتر کمک کند، اکنون با این شکست دور از انتظار و سنگین کار سخت‌تری در ادامه مسابقات پیش‌رو خواهد داشت.


گل گهر در این بازی ابتدا با گل از روی نقطه پنالتی مهدی آوخ از حریف در دقیقه 7 پیش افتاد اما مجتبی ممشلی توانست این گل را خیلی زود در دقیقه 11 از روی نقطه پنالتی جواب دهد. اما این پایان کار نبود و شاگردان وینگو بگوویچ با آتش بازی خود توانستند در همان نیمه اول بازی را به سود خود کنند. در نیمه دوم نیز گل گهر با بازی هدفمند خود و برای حفظ نتیجه بازی دفاعی را در دستور کار قرار داد و روی ضدحملات برنامه ریزی کرد. اتفاقی که گل سوم را نیز توسط امین پورعلی شیخی در دقیقه 69 برای آنها در پی داشت تا در این بازی با نتیجه 3 بر 1 به برتری برسند و با کسب 25 امتیاز یک پله در جدول صعود کنند و نساجی با این شکست دور از انتظار و با برتری تیم‌های نفت مسجد سلیمان، بادران و خونه به خونه اکنون با همان 33 امتیاز فاصله خود را از دیگر رقبا بیشتر می‌بیند و کار صعود برای آنها سخت‌تر شده است.


نساجی که امیدوار بود با داود مهابادی شانس صعود خود را افزایش دهد، با این شکست اکنون رویای حضور در لیگ برتر را دورتر می‌بینند و سرمربی جوان این تیم کار سختی برای کم کردن فاصله امتیاز با بادران و نفت مسجد سلیمان پیش رو خواهد داشت.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

نگاهی به گزارش حسابرسی شده

نگاهی به گزارش حسابرسی شده "وبصادر" و ادامه ابهام/ زیان انباشته به 85 هزار میلیارد ریال می‌رسد

تبلیغات

آسیاتک حمایت