آسیاتل

بازدید: 48

22 بهمن‌ماه؛ آخرین مهلت ثبت نام در مسابقه کتاب‌خوانی «شیعه پاسخ می‌گوید»

منبع : خبرگزاری ایکنا کد خبر: 1006843
کانون خبرنگاران نبأ: علاقه‌مندان جهت شرکت در مسابقه کتاب‌خوانی «شیعه پاسخ می‌گوید» مؤسسه غدیرشناسی تا ۲۲ بهمن‌ماه سال جاری فرصت دارند برای ثبت نام به پایگاه اطلاع‌رسانی مؤسسه مراجعه کنند.

به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ، مؤسسه غدیرشناسی، به برگزاری مسابقه کتابخوانی «شیعه پاسخ می گوید» به دو شیوه حضوری و مجازی کرده اقدام است که داوطلب روش خود را به هنگام ثبت نام، انتخاب خواهد کرد.

این مسابقه با هدف فراگیر کردن آموزه های مکتب ولایت، ارتقای سطح معارف علوی در جامعه، ایجاد توانمندی در شیعیان برای پاسخگویی به شبهات اعتقادی برگزار می شود.

این مسابقه از کتاب شیعه پاسخ می گوید، تألیف حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی(حفظه الله) برگزار می شود که علاقه مندان می توانند نسخه الکترونیکی کتاب را در پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه به نشانی www.ghadirshenasi.ir و کانال تلگرامی shiaAnswers @ دریافت کنند.

مهلت ثبت نام در پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه غدیرشناسی برای شرکت در مسابقه تا ۲۲ بهمن ماه سال جاری و زمان برگزاری مسابقه پنج شنبه، ۱۷ اسفندماه سال جاری عنوان شده است.

شرکت در این مسابقه محدودیت سنی و تحصیلی ندارد. جوایز برگزیدگان مسابقه شامل ۱۱۰ کمک هزینه سفر به کربلا و نجف و سایر جوایز نفیس دیگر است.

فرهاد زمانی


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

نگاهی به گزارش حسابرسی شده

نگاهی به گزارش حسابرسی شده "وبصادر" و ادامه ابهام/ زیان انباشته به 85 هزار میلیارد ریال می‌رسد

تبلیغات

آسیاتک حمایت