آسیاتل

بازدید: 27

پیام شهید مهدی نوروزی پیروی از ولایت‌ فقیه است

منبع : خبرگزاری ایکنا کد خبر: 1006840
کانون خبرنگاران نبأ: مادر شهید مهدی نوروزی گفت: پیام شهید مهدی نوروزی امروز برای مردم به خصوص نسل جوان این است که همواره پیرو و پشتیبان ولایت‌ فقیه باشند تا نقشه‌های دشمنان نقش بر آب شود.

به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ، شهید مهدی نوروزی نخستین شهید مدافع حرم ناجا کرمانشاه بود که در دفاع از حریم آل الله سه سال پیش در سامرا به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

مادر شهید مهدی نوروزی اظهار کرد: عشق به ولایت در وجود مهدی موج می زد، هر جا حضور خود را برای دفاع از اسلام و انقلاب لازم می دید بدون درنگ در آن جا حاضر می شد.

وی تصریح کرد: هر بار شهید برای حضور مستشاری در عراق حاضر می شد از من اجازه می گرفت و همیشه دعا می کردم پسرم در نبرد شجاعانه با دشمنان اسلام به شهادت برسد.

این مادر شهید از اذعان همرزمان شهید مهدی نوروزی در خصوص شجاعت این شهید والا مقام سخن گفت و افزود: همرزمان وی می گفتند با وجود اینکه مهدی زخمی شده بود باز شجاعانه نبرد علیه دشمن را ادامه داد تا هنگامی که با عزت به شهادت رسید.

وی شهادت پسرش را در جامعه بسیار تأثیر گذار توصیف کرد و ادامه داد: جوانان بسیاری به من رجوع کردند و گفتند به خاطر پایمال نشدن خون شهید نوروزی حجاب برتر(چادر) را انتخاب کرده و برخی نیز از اصلاح رفتار در راه و روش زندگی خود حرف می زنند.

مادر شهید مهدی نوروزی یادآور شد: پیام شهید مهدی نوروزی امروز برای مردم به ویژه نسل جوان این است که همواره پیرو و پشتیبان ولایت فقیه باشند تا نقشه های دشمنان نقش برآب شود.

فرهاد زمانی


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

نگاهی به گزارش حسابرسی شده

نگاهی به گزارش حسابرسی شده "وبصادر" و ادامه ابهام/ زیان انباشته به 85 هزار میلیارد ریال می‌رسد

تبلیغات

آسیاتک حمایت