آسیاتل

بازدید: 47

قشم؛ میزبان مرحله نیمه نهایی سومین مسابقات شوق تلاوت/ اعلام اسامی داوران

منبع : خبرگزاری ایکنا کد خبر: 1006804
گروه مسابقات: دبیر طرح ملی تلاوت از برگزاری مرحله نیمه نهایی سومین دوره مسابقات شوق تلاوت، در جزیره قشم و با حضور داوران بین‌المللی خبر داد.

حسین مقدم کیا، دبیر طرح ملی تلاوت در گفت و گو با  خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا)،  درباره روند برگزاری سومین دوره از مسابقات شوق تلاوت در قشم  گفت: این رقابت ها  از تاریخ سوم تا ششم بهمن ماه با حضور 76 نخبه قرآنی از 11 استان کشور شامل چهارمحال و بختیاری(شهر کرد)، سیستان و بلوچستان(زاهدان)، قزوین، کرمان، کرمانشاه، مرکزی( اراک)، اصفهان(کاشان)، خراسان رضوی(مشهد)، آذربایجان شرقی(تبریز)، مازندران(ساری) هستند که بایکدیگر به رقابت خواهند پرداخت. به میزبانی قشم برگزار می شود.

وی ادامه داد: براساس شیوه نامه اجرایی، این دوره از مسابقات در سه گروه الف(ورودی های سال 91 تا 93)، ب (قرآن آموزان ورودی سال 95 و 96)و ج (منتخبانی که در دو دوره قبلی شوق تلاوت موفق به حضور در مرحله نهایی شده اند) برپا می شود.

مقدم کیا افزود: به منظور همراهی متسابقین و بهره مندی قرآن آموزان از تجربه های اساتید برتر کشوری، از 4 استاد برگزیده در سبک های(عبدالباسط، مصطفی اسماعیل، منشاوی و شحات انور) در مرحله نیمه نهایی دعوت به عمل آمده است تا ضمن حضور در این مرحله و برگزاری کلاس آموزشی و ارائه نکات فنی به متسابقین، نسبت به انتخاب یک نفر در هر سبک به اختیار متسابق جهت حضور در مرحله نهایی سهمیه ای نیز در نظر گرفته شده است.

 دبیر طرح ملی تلاوت تصریح کرد: مرحله مقدماتی مسابقات شوق تلاوت از 25 تا 5 آبان ماه در استان های مجری طرح ملی تلاوت برگزار شد و برگزیدگان به مرحله نیمه نهایی مسابقات راه یافتند و افرادی که در این مرحله نیز نمره لازم را کسب کنند به مرحله نهایی رقابت های شوق تلاوت که در کربلا برگزار می شود، راه خواهند یافت.

داوران سومین مرحله رقابت های شوق تلاوت اعلام شد

وی با اشاره به اینکه اسامی داوران سومین دوره رقابت های قرآن شوق تلاوت و اساتید راهنما از سوی ستاد اعلام شده است، بیان کرد: براین اساس آقایان غلامرضا شاه میوه، عباس امام جمعه و حمید هروی به عنوان داوران سومین دوره رقابت های قرآنی شوق تلاوت انتخاب و معرفی شدند. همچنین چهار استاد راهنما از قاریان کشوری و بین المللی در هرسبک کار آموزش این دوره ازمسابقات را برعهده دارند.
مقدم کیادر پایان خاطر نشان کرد: آقایان حامد علیزاده سبک شحات محمد انور، وحید نظریان سبک مصطفی اسماعیل، سید مصطفی حسینی سبک منشاوی و محسن رشیدی سبک عبدالباسط اساتید راهنما در سومین دوره مسابقات شوق تلاوت هستند.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

شکایت های مشتریان مفتاح رهنورد هفته آینده گزارش خواهد شد

شکایت های مشتریان مفتاح رهنورد هفته آینده گزارش خواهد شد

گزارش راه اندازی سامانه ثبت حقوق و مزایای مقامات و مدیران دستگاه‌های اجرایی

گزارش راه اندازی سامانه ثبت حقوق و مزایای مقامات و مدیران دستگاه‌های اجرایی

تبلیغات

آسیاتک حمایت