آسیاتل

بازدید: 45

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کاشان از مؤسسه ریحانة‌النبی(س) بازدید کرد

منبع : خبرگزاری ایکنا کد خبر: 1006776
گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد: حجت‌الاسلام و‌المسلمین سيد‌عبد‌الصاحب حسينی، رئيس اداره تبليغات اسلامی کاشان از مؤسسه ریحانة‌النبی(س) بازدید و از نزدیک در جریان برنامه‌های قرآنی این مؤسسه قرار گرفت.

فاطمه غلامی، مدیر مؤسسه ریحانة النبی(س) کاشان در گفت و گو با خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) با بیان این خبر گفت: با توجه به برگزاری دوره تربیت مربی کودک ویژه مربیان، معلمان مهد کودک ها و پیش دبستان ها از سوی مؤسسه ریحانةالنبی(س)، حجت الاسلام والمسلمین سيد عبد الصاحب حسينی، رئيس اداره تبليغات اسلامی کاشان از روند برپایی این دوره بازدید کرد.
وی ادامه داد: این مؤسسه از سال 1385 با کسب مجوز از سوی سازمان تبلیغات استان اصفهان کار خود را آغاز کرده و تاکنون موفق به اجرای طرح و کلاس های آموزشی بسیاری با حضور قرآن آموزان شده است.
غلامی افزود: حجت الاسلام والمسلمین سيد عبدالصاحب حسينی به منظور آشنایی با فعالیت های مؤسسه در جمع مربیان دوره حضور یافت و درباره اجرای دوره تربیت مربی و همچنین حوادث اخیر مطالبی را بیان کرد و بر حامی و یاور بودن ولایت مطلقه فقیه و اتحاد و همبستگی مردم و ملت شریف ایران تأکید کرد.
مدیر مؤسسه ریحانة النبی(س) تصریح کرد: در این دیدار، رئیس اداره تبلیغات اسلامی کاشان درباره جذب خیران برای رشد فعالیت های این مرکز مطالبی را بیان کرد و فاطمه غلامی درباره مجهز کردن امکانات مؤسسه درخواست هایی را بیان کرد.
گفتنی است، مؤسسه ریحانة النبی(س) در استان اصفهان، شهرستان کاشان، راوند، شهرک صنایع شرکت فرش راوند واقع شده است.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

نگاهی به گزارش حسابرسی شده

نگاهی به گزارش حسابرسی شده "وبصادر" و ادامه ابهام/ زیان انباشته به 85 هزار میلیارد ریال می‌رسد

تبلیغات

آسیاتک حمایت