آسیاتک

بازدید: 24

عزیزی: تیمی که تماشاگر برایش می‌آمد ابومسلم بود نه «مشکی‌پوشان دیار خراسان»!

منبع : سایت خبری شفاف کد خبر: 1005677
خداداد عزیزی نسبت به صحبت‌های مسئولان باشگاه مشکی‌پوشان واکنش نشان داد و اعلام کرد که آنهایی که این حرف‌ها را می‌زنند، فوتبالی نیستند.

به گزارش شفاف، خداداد عزیزی درباره شکست یک بر صفر مشکی پوشان مقابل پرسپولیس، اظهار داشت: پرسپولیس انصافاً خوب بازی می کند، چون تیمش «جور» است. نفراتش هم «جور» هستند و در همه پست ها بازیکنانی دارد که کار را برای این تیم در می آورند. فکر می کنم در کل بازی پرسپولیس سر بود و موقعیت های زیادی داشت. یکی از دلایلی هم که باعث شد این تیم فقط یک گل بزند، چمن نه چندان خوب ورزشگاه ثامن بود.

وی در مورد عدم حمایت هواداران مشهدی از تیم مشکی پوشان در دیدار مقابل پرسپولیس که منجر به اعتراض شدید مالک و مدیرعامل این باشگاه هم شد، تصریح کرد: در بازی های معمولی مشکی پوشان هم هزار نفر به ورزشگاه نمی آیند. اینها توقع داشتند جمعه همه در ورزشگاه مشکی پوشان یا سیاه جامگان را تشویق کنند و پرسپولیس فقط سه هزار هوادار داشته باشد؟ استقلال و پرسپولیس همین هستند و هرجا می روند تعداد هواداران شان بیشتر است. اینهایی هم که این حرف ها را می زنند، فوتبالی نیستند. از زمانی که 17 سالم بود و در ابومسلم بازی می کردم، شرایط به همین صورت بود.

عزیزی ادامه داد: اصلاً بچه که به دنیا می آید و مثلاً اسمش را می گذارند «حسین»، معلوم می شود که این بچه سه روزه طرفدار پرسپولیس است یا استقلال. هر خانواده ای می روید همین شرایط است. همه جا سر استقلال و پرسپولیس دعواست. تنها تیمی که می تواند مقابل پرسپولیس و استقلال عرض اندام کند و حرفی برای گفتن داشته باشد، تراکتورسازی تبریز است، اما شما تیم دیگری نمی بینید که مقابل استقلال و پرسپولیس طرفدار داشته باشد.

پیشکسوت فوتبال کشورمان در واکنش به صحبت های محمدرضا و علی عباسی مبنی بر اینکه «سال آینده یا تیم را به یک شهر دیگر می دهند یا بازی های شان با پرسپولیس و استقلال را پشت درهای بسته برگزار می کنند»، گفت: جدی نگیرید! از این حرف ها در فوتبال زیاد می زنند! آن تیمی که هوادار برایش می آمد، ابومسلم بود، نه این سیاه جامگان و مشکی پوشان. من سال 85 در ابومسلم بودم. ما هر وقت با پرسپولیس و استقلال بازی می کردیم، 20 هزار نفر به ورزشگاه می آمدند که نیمی از آنها ابومسلمی بودند. هنوز هم که هنوز است و ابومسلم وجود ندارد، مردم دل شان برای ابومسلم می تپد. الان چه توقعی دارید؟ توقع دارید کل استادیوم بیاید برای «مشکی پوشان دیار خراسان» که چهار سال قدمت ندارد؟

وی یادآور شد: این حرف که می گویند مردم هر شهر باید طرفدار شهر خودش باشد، حرف درستی است. هیچ جای دنیا این طور نیست که مردم یک شهر از تیم شهر دیگر حمایت کنند. در جاهای دیگر مردم هر شهری طرفدار تیم خودشان هستند، اما در ایران این طور نیست. حتی در خودِ تبریز هم که تراکتورسازی برای خودش «برو بیایی» از لحاظ هوادار دارد، پرسپولیسی ها بیشتر هستند. این حرف هایی هم که سیاه جامگانی ها می زند، بیشتر بهانه جویی است.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

چهار تکذیبیه برای یک گزارش جنجالی!

چهار تکذیبیه برای یک گزارش جنجالی!

گزارش تصویری راه‌اندازی 2 مرکز حفظ قرآن بسیج

گزارش تصویری راه‌اندازی 2 مرکز حفظ قرآن بسیج

تازه‌ترین گزارش کمیته هسته‌ای مجلس از روند اجرای برجام تهیه شد

تازه‌ترین گزارش کمیته هسته‌ای مجلس از روند اجرای برجام تهیه شد

ارائه دهمین گزارش وزارت خارجه درباره اجرای برجام به مجلس

ارائه دهمین گزارش وزارت خارجه درباره اجرای برجام به مجلس

گزارش یونیسف ازمرگ یمنی‌ها بخاطر اپیدمی وبا

گزارش یونیسف ازمرگ یمنی‌ها بخاطر اپیدمی وبا

۱۴ مرداد روحانی به مردم گزارش می‌دهد

۱۴ مرداد روحانی به مردم گزارش می‌دهد

گزارش  کنفدراسیون فوتبال آسیا از رکورد علی دایی در جام ملت‌های آسیا

گزارش کنفدراسیون فوتبال آسیا از رکورد علی دایی در جام ملت‌های آسیا

گزارش یک گروه حقوق‌ بشری از نسل‌کشتی نظام‌مند مسلمانان روهینگیا در میانمار

گزارش یک گروه حقوق‌ بشری از نسل‌کشتی نظام‌مند مسلمانان روهینگیا در میانمار

تبلیغات

آسیاتک حمایت