آسیاتل

بازدید: 37

اختصاص هزار میلیارد تومان برای تقویت صندوق بیمه کشاورزی

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1005506
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 97 مصوبات صبح امروز این کمیسیون را تشریح کرد.

اختصاص هزار میلیارد تومان برای تقویت صندوق بیمه کشاورزیبه گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛   علی اصغر یوسف نژاد سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 97 در نشست خبری با اشاره به مصوبات صبح امروز این کمیسیون اظهار کرد: طبق مصوبات صبح امروز کمیسیون تلفیق بودجه 97، 500 میلیارد تومان از محل منابع قانون تشکیل سازمان مدیریت بحران کشور به جمعیت هلال احمر اختصاص داده شده است.

وی ادامه داد: 40 درصد از این مبلغ برای خرید و تأمین بالگرد و تجهیزات امدادی و باقی مانده آن هم برای اعتبارات هزینه ای و تملک دارایی ها برای نوسازی، بازسازی، خرید و احداث پایگاه های امدادی، انبارهای اضطراری، ساختمان های ستادی و اجرایی اختصاص داده شد.

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 97 تصریح کرد: همچنین 470 میلیارد تومان به هلال احمر برای قانون جامع حدنگاری اضافه شد.

یوسف نژاد با اشاره به اینکه 250 میلیارد تومان هم به وزارت بهداشت و درمان برای سازمان اورژانس کشور اختصاص داده شد، اظهار کرد: همچنین هزار میلیارد تومان برای پرداخت سهم دولت و تقویت صندوق بیمه کشاورزی اختصاص داده شده و 100 میلیارد تومان هم برای پیشگیری و مهار بیماری های واگیر دامی و بیماری های مشترک انسان و دام و بهداشت فرآورده های دامی اختصاص داده شد.

وی خاطرنشان کرد: همچنین در جلسه امروز کمیسیون تلفیق 200 میلیارد تومان برای واکسن آنفولانزای طیور اختصاص داده شد و بر این اساس مصوبات عمده کمیسیون تلفیق مربوط به سازمان هلال احمر و وزارت بهداشت و درمان بود.

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش جدید نیویورک‌تایمز از نقشه‌های عربستان علیه ایران

گزارش جدید نیویورک‌تایمز از نقشه‌های عربستان علیه ایران

گزارش کامل برنامه نود/ بیرانوند، سید جلال را کنار زد

گزارش کامل برنامه نود/ بیرانوند، سید جلال را کنار زد

گزارش ویژه گاردین از گروه تروریستی منافقین

گزارش ویژه گاردین از گروه تروریستی منافقین

تبلیغات

آسیاتک حمایت