آسیاتل

بازدید: 96

کشف مین‌های سنگی اسرائیل توسط رزمندگان فاطمیون+تصاویر

منبع : صراط نیوز کد خبر: 1005372
حضور نیروهای فاطمیون در جبهه مقاومت اسلامی بسیار اثرگذار و تعیین کننده بوده و در نبردهای اخیر برای پاکسازی نهایی مناطقی مرزی و محور البوکمال و المیادین سوریه از لوث گروه‌های تکفیری نقش فعالی داشتند.

صراط: فاطمیون در سال 1390 شمسی با تلاش های شهید توسلی (ابوحامد) با گردآوری 22 نفر برای دفاع از حرم تشکیل شد،و تبدیل به تیپ شد و امروز با دارا بودن چند هزار نیرو با نام لشکر فاطمیون با نام عربی (لواء فاطمیون) شناخته می شوند. لشکر فاطمیون دارای چند هزار نیروی متعهد و متخصص می باشد که به تصریح بسیاری از حاضران در جنگ سوریه، این لشکر عامل موفقیت جبهه مقاومت و حفظ حرم حضرت زینب(س) است. حضور نیروهای فاطمیون در جبهه مقاومت اسلامی بسیار اثرگذار و تعیین کننده بوده و در نبردهای اخیر برای پاکسازی نهایی مناطقی مرزی و محور البوکمال و المیادین سوریه از لوث گروه های تکفیری نقش فعالی داشتند.

به گزارش تسنیم، ارتش سوریه و رزمندگان فاطمیون در کنار دیگر نیروهای مقاومت، روز یکشنبه 28 آبان شهر البوکمال در استان دیرالزور سوریه را از دست گروه تروریستی تکفیری داعش پاکسازی کردند. این شهر مرزی در مجاورت شهر القائم عراق تنها پایگاه بزرگ داعش در شرق سوریه بود. عملیات ارتش سوریه و نیروهای مقاومت برای تسلط بر شهر البوکمال در چارچوب عملیات «والفجر3» و با هدف پاکسازی تمام مناطق شرقی سوریه از گروه تروریستی تکفیری داعش انجام شد.

تصویر خودروی انتحاری متعلق به تروریست های داعش، غنیمت رزمندگان فاطمیون در حاشیه شهر البوکمال در ادامه قابل مشاهده است:

کشف مین های سنگی اسرائیل توسط رزمندگان فاطمیون+تصاویر

در مناطقی از حاشیه جنوب شرقی سوریه، رزمندگان فاطمیون هنگام انجام عملیات پاکسازی مناطق مختلف توانسته اند مین هایی کشف کنند که ساخت اسرائیل است و به شکل سنگ ساخته شده است. این مین ها توسط تروریست های وهابی در سوریه به کار گرفته شده است. تصویر یکی از این مین ها در ادامه قابل مشاهده است:

 

کشف مین های سنگی اسرائیل توسط رزمندگان فاطمیون+تصاویر

فعالیت های فرهنگی و حماسی لشکر فاطمیون نیز پا به پای فعالیت های نظامی اثرگذار بوده و رشد می کند. تا آنجایی که بسیاری از رسانه های معاند جریان مقاومت در منطقه و مقابله با تروریست های سوریه و عراق با تحت فشار قرار دادن مفاهیم حماسی این لشکر، تلاش دارند موجودیت آن را زیر سوال ببرند. گاهی برخی گروه های مقاومت وقتی می خواهند در مقابل تکفیری ها جلو بروند و پیشروی کنند از فاطمیون می خواهند که پرچمشان را گرفته و با خود ببرند و دشمن به گمان اینکه رزمندگان فاطمیون به سراغشان می آیند ترسیده و فرار کنند. این پرچم فاطمیون مقدس است و در دنیا اثرگذار بوده است.

کارگاه تولید پرچم های فاطمیون توسط بخش فرهنگی لشکر فاطمیون در سوریه با آماده سازی روزانه 100 پرچم فعالیت می کند. این پرچم ها با نیت به اهتزار در آمدن در بلندی های جولان و آزادی قدس شریف آماده می شوند. تصویری از کارگاه تولید پرچم های فاطمیون در سوریه در ادامه قابل مشاهده است:

 

کشف مین های سنگی اسرائیل توسط رزمندگان فاطمیون+تصاویر


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش جدید نیویورک‌تایمز از نقشه‌های عربستان علیه ایران

گزارش جدید نیویورک‌تایمز از نقشه‌های عربستان علیه ایران

گزارش کامل برنامه نود/ بیرانوند، سید جلال را کنار زد

گزارش کامل برنامه نود/ بیرانوند، سید جلال را کنار زد

گزارش ویژه گاردین از گروه تروریستی منافقین

گزارش ویژه گاردین از گروه تروریستی منافقین

تبلیغات

آسیاتک حمایت