آسیاتل

بازدید: 51

ترامپ و دردسر برجام!

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1005328
ترامپ، تعلیق تحریم‌ها را امضا کرد و از برجام خارج نشد اما سعی دارد كه آن را در عمل بی‌خاصیت‌تر كند او در انتخاب وزنه پانصد كيلويی استاد است ولی مرتب وزنه‌های آن را كم می‌كند تا به زير صدكيلو برساند!.

به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار پستی در اینستاگرامش از ترامپ و دردسر برجام نوشت: «ترامپ، تعلیق تحریم ها را امضا کرد و از برجام خارج نشد، اما سعی دارد كه آن را در عمل بی خاصیت تر كند. او در انتخاب وزنه پانصد كيلويی استاد است، ولی مرتب وزنه های آن را كم می كند تا به زير صدكيلو برساند! اسرائيل و عربستان هم هر چند در نیل به هدف اصلی شان یعنی خروج آمریکا از برجام ناکام ماندند اما برای تشویق ترامپ به وضع تحریم های خارج از برجام سنگ تمام گذاشتند تا برجام را به موضوع موشکی و مسائل منطقه ای مربوط سازند. اگر اين بار هم تلاش ایران، روسیه، چین و اتحادیه اروپا برای حفظ برجام نتيجه ندهد، تهران، سياستی جديد در پيش خواهد گرفت».

ترامپ

انتهای پیام/

خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.


loading...
دانلود نرم افزار

گزارش ها

گزارشی تکان دهنده از ازدواج کودکان در یک روستا

گزارشی تکان دهنده از ازدواج کودکان در یک روستا

موج ورودی نقدینگی با انتشار گزارش‌های 6ماهه/ پیشنهاد ارزنده روی میز سهامداران جدید

موج ورودی نقدینگی با انتشار گزارش‌های 6ماهه/ پیشنهاد ارزنده روی میز سهامداران جدید

تبلیغات

آسیاتک حمایت