آسیاتل

بازدید: 70

ثریا قاسمی گفتار متن‌ مستند «یاران غار» را خواند

منبع : خبرگزاری ایکنا کد خبر: 1005270
گروه هنر: کارگردان مستند «یاران غار» گفت: محله امام زین العابدین(ع) در دامنه کوه قاسیون و مشرف به شهر دمشق، محله‌ای است که اکثریت جمعیت آن را شیعیان و محبان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) تشکیل می‌دهند، شمار زیادی از مردم این محله هم اکنون در جبهه‌های نبرد با تروریست‌های تکفیری در حال مبارزه هستند و تشکیلات رزمی هم از این محله تشکیل شده و به جبهه‌های نبرد اعزام شده‌اند.

ثریا قاسمی گفتار متن  مستند «یاران غار» را خواند

به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا) به نقل از روابط عمومی خانه مستند انقلاب اسلامی مستند «یاران غار» با محوریت رشادت های محبین اهل بیت در محله ای در شهر دمشق با متن خوانی ثریا قاسمی در حال تولید است. محمد فرج صالحی کارگردان مستند «یاران غار» درباره این مستند گفت:محله امام زین العابدین(ع) دمشق، شاهد بزرگی بر بسیاری معانی و مفاهم بخشش و عطا در راه دفاع از میهن، جانفشانی و تقدیم عزیزترین و ارزشمندترین چیز یعنی جان در راه دفاع از مقدسات به ویژه حرم مطهر حضرت زینب (س) است. این محله از ابتدای بحران سوریه تا کنون، ده ها شهید تقدیم کرده و همچنان آماده است تا شهدای بیشتری در مبارزه با تروریسم تکفیری تقدیم کند.

صالحی اضافه کرد: مستند «یاران غار» را در دمشق تصویربرداری کردیم. استقبال مردم روستای زین العابدین(ع) از گروه ما بسیار عجیب بود. با وجود تمام فداکاری ها و جانفشانی هایی که مردم ساکن محله زین العابدین(ع) از خود نشان داده اند، جوانان این محله از شهدای خود، فرهنگ زندگی عزتمندانه و شرافتمندانه ای را که هرگز در مقابل ظلم سازش نمی کند، الگوبرداری می کنند، تا الگویی برای تمام جوانان سوریه و جهان باشند.

وی در پایان گفت: گفتار متن مستند «یاران غار» توسط خانم ثریا قاسمی گفته شده که صدای آشنای خانم قاسمی قطعا برای مخاطبان این مستند جذاب خواهد بود.

مستند «یاران غار» به کارگردانی محمد فرج صالحی در خانه مستند انقلاب اسلامی تهیه شده است و بزودی از شبکه های سیما نمایش داده خواهد شد.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

تبلیغات

آسیاتک حمایت