آسیاتل

بازدید: 20

پاسخ دنیزلی به پرسش روز؛ تراکتوری می‌شوی؟

منبع : ورزش 3 کد خبر: 1005211
سرمربی نامدار ترکیه‌ای ضمن تایید مذاکره با نمایندگان تراکتورسازی تصمیم گیری در این خصوص را به روزهای آینده واگذار کرد.

به گزارش "ورزش سه"، نتایج ضعیف تیم تراکتورسازی باعث شده تا مسئولان این باشگاه به فکر ایجاد تغییر روی نیمکت خود بیفتند. با اینکه هنوز به طور رسمی خبری درباره جدایی گل‌محمدی از تراکتورسازی اعلام نشده اما اخبار رسیده حکایت از آن دارد گه تراکتوری‌ها طی روزهای گذشته مذاکراتی را با مصطفی دنیزلی سرمربی پرآوازه ترکیه‌ای آغاز کردند و به توافقاتی نیز با این مربی رسیده‌اند. البته در این خصوص گفته می‌شود که مبلغ درخواستی دنیزلی بسیار بالا است و نمایندگانی که برای مذاکره با او به ترکیه سفر کرده‌اند درصدد هستند تا رقم را پایین بیاورند.


با وجود مسائل مطرح شده شب گذشته دنیزلی مذاکره با تراکتورسازی را تایید کرد. او که میهمان برنامه ورزشی شبکه تی‌آرتی ترکیه شده بود وقتی با سوال مجری برنامه درباره پیشنهاد تراکتورسازی مواجه شد، اینطور پاسخ داد: بله، هفته گذشته مذاکرات با حضور على گل تکین(دستیار دنیزلى در پاس) انجام شد، او هم فوتبال ایران را خوب مى شناسد. نمایندگان باشگاه تراکتورسازی به ترکیه سفر کردند و مذاکراتی انجام دادیم. مذاکرات ما خوب پیش رفته اما هنوز چیزی قطعی نیست و طی روزهای آینده همه چیز مشخص می‌شود.


دنیزلی درباره شناختش از تراکتورسازی عنوان کرد: تراکتورسازی تیمی محبوب در شهر تبریز است و این شهر هم مردمانی با زبان ترکی دارد. تراکتور در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد. البته این تیم نسبت به دورانی که من در ایران حضور داشتم بسیار پیشرفت کرده است. آن زمان تراکتور در لیگ یک بود اما الان قهرمانی جام حذفی و نایب قهرمانی لیگ را در کارنامه دارد و یکی از بهترین تیم‌های ایران محسوب می‌شود.

 

 

وی افزود: مدیرعامل باشگاه آجورلو دوست من است که قبلا در پاس با هم کار کردیم و آدم خوبى است. او الان مدیر تراکتورسازى شده و این پیشنهاد را مطرح کردند.

 

دنیزلی در حالی از خوب پیش رفتن مذاکرات با تراکتورسازی سخن گفته که جلسه هیات مدیره این باشگاه ظهر امروز در تبریز برگزار می‌شود و باید دید نظر نهایی مدیران باشگاه در این خصوص چه خواهد بود.

 

از سوی دیگر طبق آیین نامه ورزشی ستادکل نیروهای مسلح تیم های نظامی حق استخدام مربی خارجی ندارند و باید دید آیا مسئولان تراکتورسازی در صورتی که بر سر جذب دنیزلی به جمع‌بندی برسند آیا می‌توانند این مربی نامدار به ایران بیاورند یا خیر‌. مساله مهم دیگر هم اختلاف مالی دوطرف است که باید حل وفصل شود. دنیزلی برای قرارداد نیم ساله مبلغ بالایی خواسته و هنوز مشخص نیست تراکتوری‌ها بتوانند این مبلغ را پرداخت کنند. باید منتظر ماند و دید طی روزهای آینده حول نیمکت تراکتورسازی چه اتفاقاتی رخ می‌دهد.


loading...
 • پاسخ دنیزلی به پرسش روز؛ تراکتوری می‌شوی؟


  سرمربی نامدار ترکیه‌ای ضمن تایید مذاکره با نمایندگان تراکتورسازی تصمیم گیری در این خصوص را به روزهای آینده واگذار کرد.
 • دو مانع بزرگ برای تراکتوری شدن دنیزلی


  حضور مصطفی دنیزلی در تیم تراکتورسازی دردسرهایی دارد که ممکن است همین موضوع این حضور را منتفی کند.
 • مذاکره تراکتوری ها با یانال بجای دنیزلی در ترکیه!


  دنیزلی به عنوان کارشناس این برنامه تلویزیونی تا پایان فصل قراردادش را امضا کرده و در صورتی که هدایت تراکتور را برعهده بگیرد، باید شنبه‌ها به ترکیه برود و در برنامه شرکت کند و برگردد که این مساله با موافقت تراکتوری‌ها مواجه نشده... دنیزلی از مسئولان ت
 • شعار تراکتوری‌ها علیه آجرلو و گل‌محمدی و تشویق دنیزلی


  تیم‌های فوتبال نفت نوین تهران و تراکتورسازی تبریز در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر از ساعت ۱۵ امروز (پنج‌شنبه) در ورزشگاه تختی تهران به مصاف هم رفتند.
 • پاسخ کتبی عالیشاه به تهمت تراکتوری ها/ از کم‌کاری تا دلیل جدایی


 • پرسش بی‌ادبانه از شفر و پاسخ پر از ادب او


  سوالی که چند وقتی است به صورت شایعه در فضای مجازی مطرح شده و روز گذشته تیتر یکی از روزنامه های ورزشی هم بود. اما این شایعه تا چه حد می تواند به صورت سوال مطرح شود و آیا این مودبانه است که کسی را به بیماری ای متهم کنیم؟
 • پرسش و پاسخ قضایی


  مرکز مشاوره قوه‌ قضاییه با توجه به پرسش برخی خوانندگان درخصوص هدایای نامزدی، چک ضمانت و عسر و حرج به پرسش‌های مطرح‌شده در ‌این‌باره پاسخ داده است.
 • پرسش و پاسخ قضایی


  مشاوره حقوقی تپش با توجه به پرسش برخی خوانندگان درخصوص ضمانت خانه، مهریه، تهدید به قتل و سقط جنین به‌پرسش‌های مطرح‌شده در ‌این‌باره پاسخ داده است.
 • پرسش و پاسخ قضایی


  مرکز مشاوره قوه‌ قضاییه با توجه به پرسش برخی خوانندگان درخصوص سهم‌الارث توقیفی، کبوتربازی، تقاضای اعسار، حق طلاق و مهریه به پرسش‌های مطرح‌شده در ‌این‌باره پاسخ داده است.
 • پرسش و پاسخ قضایی


  مرکز مشاوره قوه‌ قضاییه با توجه به پرسش برخی خوانندگان در خصوص تخریب دیوار همسایه، احضار شاهد، استعلام از دفاتر رسمی و ملاقات والدین به پرسش‌های مطرح‌شده در ‌این‌باره پاسخ داده است.
 • پرسش و پاسخ قضایی


  مرکز مشاوره قوه‌قضاییه با توجه به پرسش برخی خوانندگان درخصوص خطر جانی برای دختر، مهریه، خرید خانه مشترک، ارث و الزام به تمکین به پرسش‌های مطرح‌شده در ‌این‌باره پاسخ داده است.
 • پرسش و پاسخ حقوقي


 • پرسش و پاسخ قضایی


  مرکز مشاوره قوه‌قضاییه با توجه به پرسش برخی خوانندگان درخصوص ابلاغیه ا لکترونیک، شکایت کیفری، توهین در خیابان و دادخواست تمکین به پرسش‌های مطرح‌شده در ‌این‌باره پاسخ داده است.
 • پرسش و پاسخ قضایی


  مرکز مشاوره قوه‌قضاییه با توجه به پرسش برخی خوانندگان درخصوص سفته، شرایط فرزندخواندگی و موافقت پدر برای ازدواج به پرسش‌های مطرح‌ شده در ‌این‌باره پاسخ داده است.
 • پرسش و پاسخ قضایی


  مرکز مشاوره قوه‌ قضاییه با توجه به پرسش برخی خوانندگان درخصوص عدم پرداخت بدهی و چک به پرسش‌های مطرح‌شده در ‌این‌باره پاسخ داده است.
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

نگاهی به گزارش حسابرسی شده

نگاهی به گزارش حسابرسی شده "وبصادر" و ادامه ابهام/ زیان انباشته به 85 هزار میلیارد ریال می‌رسد

تبلیغات

آسیاتک حمایت