آسیاتل

بازدید: 19

آقای گل جدید سرخ ها روی چند امتیاز پرسپولیس تاثیر داشته؟

 دقایقی بعد از اینکه خبر رسید مهدی طارمی رسما به الغرافه قطر پیوست علی علیپور توانست در دقیقه 90 گل برتری پرسپولیس را در مقابل سیاه جامگان بزند و 3 امتیاز حساس دیگر به حساب تیمش واریز کند. بررسی امتیازاتی که به واسطه گل‌های علیپور نصیب پرسپولیس شده آمار عجیبی را به ما می‌دهد.

 

به گزارش فرتاک ورزشی،پرسپولیس 4 بازی از بازی‌های لیگ را فقط با گل‌های علیپور برده. علیپور در مقابل صنعت نفت آبادان دو گل زد و پرسپولیس دو بر صفر به پیروزی رسید. او در 3 بازی مقابل استقلال تهران، سپیدرود رشت و سیاه جامگان هم تک گل 3 امتیازی تیمش را زد. با این حساب پرسپولیس 12 امتیاز خالص را فقط روی گل‌های علیپور به دست آورده. علیپور در پیروزی 3 بر یک مقابل استقلال خوزستان هم دو گل زد و می‌شود 3 امتیاز این بازی را هم به حساب علیپور گذاشت و 15 امتیاز تیم برانکو را حاصل گل‌های او دانست.


اما علیپور در چند بازی دیگر هم در امتیاز گیری تیمش موثر بوده. او یکی از گل‌های پرسپولیس را در تساوی مقابل سپاهان زد (یک امتیاز). در پیروزی 3 بر صفر مقابل گسترش، 4 بر صفر مقابل ذوب‌آهن، دو بر صفر مقابل سایپا و دو بر صفر مقابل تراکتورسازی (12 امتیاز) هم زننده یکی از گل‌های تیمش بود.


با این حساب گل‌های او 15 امتیاز به صورت کامل و 13 امتیاز در کنار گل‌های بقیه بازیکنان برای پرسپولیس به همراه داشته. در مجموع او در 28 امتیاز پرسپولیس تاثیرداشته! البته او چند پاس گل هم داده است اما چون موضوع فقط گل‌های زده اوست در این آمار محاسبه نشده است.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش جدید نیویورک‌تایمز از نقشه‌های عربستان علیه ایران

گزارش جدید نیویورک‌تایمز از نقشه‌های عربستان علیه ایران

گزارش کامل برنامه نود/ بیرانوند، سید جلال را کنار زد

گزارش کامل برنامه نود/ بیرانوند، سید جلال را کنار زد

گزارش ویژه گاردین از گروه تروریستی منافقین

گزارش ویژه گاردین از گروه تروریستی منافقین

تبلیغات

آسیاتک حمایت