آسیاتل

بازدید: 39

شکایت ومحرومیت کمیته داوران فدراسیون فوتبال علیه یک داور

منبع : تابناک کد خبر: 1004968

کمیته داوران فدراسیون فوتبال از یک داور ملی فوتبال که نامه ای سرگشاده علیه مسئولان داوری منتشر کرد و همچنین در برنامه شبکه ورزش علیه مسئولان داوری صحبت هایی را بر زبان آورد، شکایت کرده است.

به گزارش تابناک ورزشی، کمیته داوران فدراسیون فوتبال در نامه ای به رئیس و دبیر فدراسیون فوتبال خواهان رسیدگی به اظهارات حامد بیک زند شده است و احتمال دارد پرونده این داور به کمیته انضباطی یا کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال ارجاع شود.

سیدرضا غیاثی در مورد اظهارات بیک زند یکی از داوران ملی فوتبال و بیانیه ای که او منتشر کرد، گفت: من تا کنون این داور رادیده ام و نه می شناسم. فقط یک بار سال گذشته اسم او به گوشم خورد و زمانی که در مراسم برترین ها به او کارت دعوتی نداده بودند اما شیرازی رئیس هیأت فوتبال ایران برایش کارت دعوت گرفته بود و با خودروی شخصی اش او را به مراسم آورد که در نهایت هم این داور مقابل اصفهانیان در آن مراسم قرار گرفت.  به نظرم آن حضور هم یک نوع توطئه چینی پشت پرده بود تا چنین حادثه ای رقم بخورد. هر چند اصفهانیان با بزرگواری با او برخورد کرد.با این حال نمی دانم این داور که من از او شناختی ندارم چگونه اسم من را می آورد و می گوید فلان قدر از فدراسیون حقوق می گیری. واقعا چرا چنین رفتارهایی از برخی سر می زند. 

غیاثی با اشاره به صحبت های نادر جعفری در یک برنامه تلویزیونی عنوان کرد: ایشان گفته بود که در سال 1995 می خواستند او را داور فوتسال کنند که این مسئله ربطی به من پیدا نمی کند و مربوط به زمان ریاست آقای نظری در کمیته داوران بوده اما در زمان من ما می خواستیم او همچنان داور الیت و بین المللی بماند که با توجه به اتفاقات رخ داده در بازی کره جنوبی و ازبکستان کنفدراسیون فوتبال آسیا در نامه ای به فدراسیون فوتبال و کمیته داوران از ما خواست این داور را از فهرست داوران الیت اخراج کنیم و وقتی او در فهرست داوران الیت نباشد دیگر فاید ه ای نداشت ایشان در فهرست بین المللی داوران بماند و به دستور AFC او از فهرست بین المللی کنار گذاشته شد.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش عجیب دولت از دلایل معضلات اقتصادی سال ۹۷

گزارش عجیب دولت از دلایل معضلات اقتصادی سال ۹۷

تبلیغات

آسیاتک حمایت