آسیاتل

بازدید: 57

حضور «حاج حبیب‌الله» در جلسه «حاج ولی‌الله»+ عکس

منبع : خبرگزاری ایکنا کد خبر: 1004748
گروه جلسات و محافل: جلسه قرآن حاج ولی‌الله پوراحمدی، پیشکسوت قرآنی در امامزاده حسن(ع) با حضور حبیب‌الله پوراحمدی، قاری ممتاز کشورمان و جمعی از قرآن‌آموزان نوجوان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) جلسه قرآن حاج ولی الله پوراحمدی، پیشکسوت قرآنی جمعه، 22 دی ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۲ ظهر در امامزاده حسن(ع) واقع در میدان ابوذر(فلاح) با حضور حبیب الله پوراحمدی، قاری ممتاز کشورمان و جمعی از قرآن آموزان نوجوان برگزار شد.

در این جلسه قرآن، اعضا به ارائه تلاوت های تقلیدی از اساتید مصری پرداختند و پوراحمدی، نکات صوت و لحنی و تجویدی آنها را متذکر شد.

ولی الله پوراحمدی، متولد سال ۱۳۳۷ در همدان است، تلاوت قرآن را از سال ۱۳۵۷ و با شروع انقلاب آغاز کرده است، چهار فرزند دارد و جانباز جنگ تحمیلی است. معلم دینی و عربی و بازنشسته آموزش و پرورش نیز هست. در منطقه ۱۷ تهران که معروف به منطقه چهار هزار شهید است، رشد یافته قرآن و هم اکنون نیز تمام وقت در خدمت قرآن کریم و تلاوت و البته آموزش آن به خردسالان و نوجوانان است.

حضور حاج حبیب الله در جلسه حاج ولی الله+عکس

پوراحمدی خدمت اساتیدی همچون مرحوم محمد غفاری، سیدمحسن خدام حسینی، سیدمحسن موسوی بلده، مرحوم حسین صبحدل، مرحوم علی اربابی و ... به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم بهره مند شده است و در حال حاضر نیز در جلسات خدام حسینی حضور پیدا می کند.

این پیشکسوت قرآنی شاید بیش از ۱۰ سفر به کشورهای مختلف همچون ماداگاسکار، پاکستان، ترکیه، گابن، امارات، کنیا و چند کشور دیگر که از سوی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، شورای عالی قرآن، سازمان اوقاف بوده است، داشته است.

یادآور می شود، این استاد پیشکسوت به مدت سه سال که این جلسه قرآن را اداره می کند، توانسته است حدود ۱۳۰ شاگرد تحویل جامعه قرآنی دهد.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

گزارش واشنگتن پست از تماس تلفنی پرتنش ترامپ و ترزا می

گزارش واشنگتن پست از تماس تلفنی پرتنش ترامپ و ترزا می

تبلیغات

آسیاتک حمایت