آسیاتل

بازدید: 53

بازداشت مرد طلبکار به اتهام ربودن بدهکار

مردی که با کمک دو نفر از بستگانش، بدهکارش را بازداشت کرده و تحویل مأموران پلیس داده بود، به جرم آدم‌ربایی بازداشت شد.
به گزارش گروه وبگردی 20:30؛    چند روز قبل مردی به اداره پلیس رفت و از دو مرد و زنی به اتهام آدم‌ربایی و سرقت اموالش شکایت کرد.  
 
شاکی گفت: مدتی قبل با شرکت بازرگانی که مدیر آن زن آشنایی بود، معامله‌ای ۵۰ میلیون تومانی انجام دادم. من به مدیرشرکت و هیئت‌مدیره که شوهر و برادرشوهر زن آشنا بود، چک دادم اما به خاطر مشکلات مالی که برای من پیش آمد پولی نداشتم به آنها پرداخت کنم و صاحبان شرکت هم چک من را برگشت زدند.
 
پس از این تلاش زیادی کردم تا پول آنها را فراهم کنم و بدهی‌ام را بپردازم اما چند روز قبل داخل خیابان مدیر شرکت همراه شوهر و برادرشوهرش به من حمله کردند و من را به زور سوار خودروی  پرایدشان کردند، آنها من را به طرف اسلامشهر بردند و در میانه‌راه به شدت کتکم زدند و پس از سرقت ۱۱میلیون تومان پول نقدی که همراه داشتم و تلفن همراهم، من را در اسلامشهر به کلانتری به اتهام کلاهبرداری تحویل دادند.  
 
وی ادامه داد: پس از این با گذاشتن وثیقه از بازداشتگاه آزاد شدم و الان از این سه نفر به اتهام آدم‌ربایی و سرقت اموالم شکایت دارم.  
 
پس از طرح این شکایت، پرونده به دستور قاضی بخشوده بازپرس شعبه هفتم دادسرای امور جنایی تهران برای شناسایی آدم‌ربایان در اختیار تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.  
 
مأموران در نخستین گام مدیر شرکت بازرگانی را به اتهام آدم‌ربایی و سرقت بازداشت کردند.  
 
متهم صبح روز گذشته مقابل قاضی بخشوده اتهام سرقت و آدم‌ربایی را انکار کرد و مدعی شد که شاکی را به خاطر بدهی‌اش به زور سوار خودرو کرده و به اداره پلیس تحویل داده‌اند.  
 
وی گفت: همراه همسر و برادرشوهرم شرکت صادرات و وارداتی تأسیس کردیم تا اینکه چندی قبل با مرد آشنایی معامله ۵۰ میلیون تومانی انجام دادیم، پس از تحویل کالا خریدار به ما چک داد، اما وقتی چک را برای وصول با بانک بردیم، متوجه شدیم حسابش خالی است.
 
سپس به آدرس خریدار مراجعه کردیم که فهمیدیم محل سکونتش را تغییر داده، ما مجبور شدیم از او شکایت کنیم و چکش را برگشت بزنیم. چند روز قبل همراه شوهر و برادرشوهرم بیرون بودیم که مرد بدهکار را داخل خیابان دیدیم و او را به زور سوار خودرو کردیم و به اداره پلیس تحویل دادیم.
 
وی در پایان گفت: شاکی به دروغ ادعا می‌کند که ۱۱میلیون تومان پول او را سرقت کرده‌ایم، چون او اصلاً پولی همراه نداشت و گوشی او هم زمانی که سوار خودرواش کردیم از دستش روی زمین افتاد که برداشتم و فراموش کردم تحویلش بدهم.  
 
متهم پس از بازجویی برای ادامه تحقیقات در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت، قاضی بخشوده همچنین در جلسه بازجویی برادر شوهر زن جوان را که برای پیگیری کارهای زن برادرش به دادسرا آمده بود، به اتهام آدم‌ربایی بازداشت کرد.
 
منبع: روزنامه جوان

loading...
 • بازداشت مرد طلبکار به اتهام ربودن بدهکار


  مردی که با کمک دو نفر از بستگانش، بدهکارش را بازداشت کرده و تحویل مأموران پلیس داده بود، به جرم آدم‌ربایی بازداشت شد.
 • بازداشت مرد طلبكار به اتهام ربودن بدهكار


  مردي كه با كمك دو نفر از بستگانش، بدهكارش را بازداشت کرده و تحويل مأموران پليس داده بود، به جرم آدم‌ربايي بازداشت شد.
 • قتل طلبکار زیر چرخ‌های نیسان بدهکار


  فروشنده برنج که طلبکار خود را زیر چرخ‌های نیسان زیر گرفته بود، در جلسه دادگاه مدعی ناخواسته بودن جنایت شد.
 • قتل طلبکار زیر چرخ‌های نیسان مرد بدهکار


  فروشنده برنج که طلبکار خود را زیر چرخ‌های نیسان زیر گرفته بود، در جلسه دادگاه مدعی ناخواسته بودن جنایت شد.
 • مکرون بدهکار است نه طلبکار!


  امانوئل مکرون، رئیس‌جمهور فرانسه در مصاحبه اخیر خود با شبکه «فرانس ۲۴» بار دیگر خواستار «تکمیل برجام» با مذاکره بر سر توان موشکی جمهوری اسلامی ایران شده است.
 • ساسان؛ یک اخراج طلبکار یک گل بدهکار


  ساسان انصاری مهاجم 2 گله سپاهان روز گذشته در ثبت سومین گل خود ناکام بود.
 • بدهکار ۵۰ میلیونی گروگان مرد طلبکار شد +عکس


  مرد میانسال زمانی که موفق به دریافت طلب 50 میلیون تومانی از مرد بدهکار نشد او را با همدستی سه نفر از دوستانش ربود.
 • سهامداران عدالت؛ بدهکار یا طلبکار؟


  شورای عالی اصل ۴۴ با قید در صورتی که بهای سهام مشمولین در یک مهلت زمانی تسویه نشود آنان را از تعلق بقیه سهام عدالت تلویحاً محروم کرده است، آیا با مصوبه یک شورا می شود مالکی را از حق مالکیت محروم کرد؟
 • سهامداران عدالت؛ بدهکار یا طلبکار؟


  شورای عالی اصل ۴۴ با قید در صورتی که بهای سهام مشمولین در یک مهلت زمانی تسویه نشود آنان را از تعلق بقیه سهام عدالت تلویحاً محروم کرده است، آیا با مصوبه یک شورا در یک تبصره می شود مالکی را از حق مالکیت با عنوان تعلق نمی گیرد محروم کرد؟
 • شهردار جدید یک روز طلبکار یک روز بدهکار!


  نجفی اظهار داشت:" بدهی‌ها و مطالبات شهرداری از دولت را ظرف سه ماه آینده حل و فصل می‌کنیم. در حال برنامه ریزی هستیم که با ارگان‌های مختلف به خصوص در حوزه فرهنگی و اجتماعی ظرف مدت سه ماه آینده توافقنامه‌ای امضاء کنیم."
 • طلبکار خودروی بدهکار را به رگبار بست


 • توهین طلبکار به بدهکار، جرم و قابل پیگیری است


  طلبکار تنها از طریق قانون می تواند پیگیر حق خود باشد و بهیچ وجه اجازه ندارد برای گرفتن حقش بدهکار را تهدید و یا به او فحاشی و توهین کند
 • طلبکار از دولت؛ بدهکار به مراکز درمانی


  سلامت نیوز:بحران کسری بودجه در سازمان بیمه تامین اجتماعی، موضوعی است که بارها از سوی کارشناسان اقتصادی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی نسبت به آن هشدارهایی داده شد، پیری زودرس و احتمال ورشکستگی این سازمان تا چند سال آینده، عباراتی است که این روزها با
 • ارگان بدهکار،خانه هیئت های ورزشی طلبکار را پلمپ کرد


  شهرداری منطقه 7 در یک اقدام عجیب با وجود بدهکاری به اداره کل ورزش استان تهران ساختمان هیئت های ورزشی تابعه این اداره کل را پلمپ کرد.
 • یک زن طراح گروگان گیری 5 میلیاردی/ طلبکار خانواده مرد بدهکار را ربود


  زن طلبکار وقتی نتوانست طلب نیم میلیاردی اش را از مرد بدهکار بگیرد او و خانواده اش را در همدان ربود، متهم به همراه همدستانش در کرج دستگیر و گروگان ها آزاد شدند.
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش ویژه گاردین از گروه تروریستی منافقین

گزارش ویژه گاردین از گروه تروریستی منافقین

گزارش واشنگتن پست از تماس تلفنی پرتنش ترامپ و ترزا می

گزارش واشنگتن پست از تماس تلفنی پرتنش ترامپ و ترزا می

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

تبلیغات

آسیاتک حمایت