آسیاتک

بازدید: 18

کارشناسان بین المللی: مردم یمن به دست نیرو‌های ائتلاف عربی شکنجه می‌شوند

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1004493
بر طبق گزارش گروه کارشناسان بین المللی وابسته به کمیته تحریم‌های اعمال شده علیه یمن، امارات متحده عربی زندانیان را در زندان‌هایی که در یمن ایجاد کرده است به صورت سازمان یافته‌ای شکنجه می‌کند.

کارشناسان بین المللی: مردم یمن به دست نیرو های ائتلاف عربی شکنجه می شوندبه گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ گزارش گروه کارشناسان بین المللی وابسته به کمیته تحریم های اعمال شده علیه یمن، حاکی از آن است که امارات متحده عربی زندانیان را در زندان هایی که در یمن ایجاد کرده است به صورت سازمان یافته ای شکنجه می کند.

بر اساس این گزارش خلبانان نیرو های ائتلاف علیه یمن احتیاط های لازم برای جلوگیری از آسیب دیدن غیرنظامیان به عمل نمی آورند.

این گزارش خاطرنشان می کند احتمال دارد اقدام های مسئولان طراحی و اجرای این حملات هوایی در ضمن بند های خاصی از فهرست تحریم ها قرار بگیرد.

رائد فقیه خبرنگار شبکه تلویزیونی الجزیره عربی در نیویورک گفت: بر اساس بخشی از گزارش گروه کارشناسان بین المللی، در بازداشتگاه هایی که امارات متحده عربی، در یمن آن ها را اداره می کند زندانیان مورد شکنجه قرار می گیرند. علاوه بر این نیرو های اماراتی اقدام به ربایش افراد می کنند و به خانواده این افراد هیچگونه اطلاعی نمی دهند.

همچنین بخش هایی از این گزارش به حملات هوایی نیرو های ائتلاف مربوط می شد. بر اساس این گزارش، گروه کارشناسان بین المللی درباره ده مورد از حملات جنگنده های ائتلاف تحقیق کرده است که این حملات منجر به کشته شدن پنجاه و هفت تن شده است.

این گزارش چنین نتیجه گیری کرده است که نیرو های ائتلاف، ای بسا دلایلی مشروع برای هدف قرار دادن اهداف مورد نظر خود دارند، اما آن ها در این زمینه احتیاط های لازم را به عمل نمی آورند و تدابیر لازم و مناسب برای رعایت حقوق بین الملل و حقوق بشر اتخاذ نمی کنند.

انتهای پیام/

گزارش حملات هوایی ائتلاف سعودی علیه یمن

loading...
دانلود نرم افزار

گزارش ها

جام‌جهانی/ گزارش زنده؛ بلژیک ۱ - ۰ انگلیس

جام‌جهانی/ گزارش زنده؛ بلژیک ۱ - ۰ انگلیس

آیا گزارش روحانی به مردم میتواند بازار را آرام کند؟

آیا گزارش روحانی به مردم میتواند بازار را آرام کند؟

تبلیغات

آسیاتک حمایت