آسیاتل

بازدید: 40

رونمایی از خیره کننده ترین شارژهای بی‌سیم در نمایشگاه CES 2018 +تصاویر

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1004280
رقابت بر سر ساخت شارژهای بی‌سیم روز به روز در حال افزایش است و شرکت‌های فناوری در "نمایشگاه دستگاههای الکترونیک مصرفی" (CES) از پدهای مبتنی بر تماس و ابزارهایی که می‌توانند گوشی شما را با نور شارژ کنند، رونمایی کردند.

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، درنمایشگاه CES 2018 شارژرهای بی سیم بدون شک آن قدر حضور قدرتمندی دارند که نمی توان آنها را نایده گرفت.

در سراسر سالن های نمایشگاه، شرکت های مختلف شارژرهای متنوعی از پدهای شارژ خیره کننده گرفته تا سیستم های شارژ بیسیم که می توانند چندین دستگاه را همزمان شارژ کنند معرفی کردند.

رونمایی از خیره کننده ترین شارژهای بی سیم در نمایشگاه CES 2018 +تصاویر

از میان نام های محبوب می توان "آی اوتی" (iOttie) و"پاور کست" (Powercast )همراه با "وای شارژ" (Wi-Charge) را نام برد که "وای شارژ" می تواند از پرتوهای مادون قرمز نور برای ارسال نیرو از طریق سیم مجازی استفده کند.

"آی اوتی" پنج نسل از جوایز نوآوری "نمایشگاه الکترونیک مصرفی" (CES) را در کارنامه خود دارد، و بار دیگر ثابت کرده که یک نام قابل اتکا در صنعت شارژرهای بیسیم است.

در نمایشگاه امسال، "آی اوتی" (iOttie)سری جدید بیسیم "آی اُ ان" (iON)خود از جمله یک پد شارژ سریع را رونمایی کرد.

رونمایی از خیره کننده ترین شارژهای بی سیم در نمایشگاه CES 2018 +تصاویر

در این سیستم از تکنولوژی شارژ بیسیم سریع موسوم "کیو آی"(Qi) و سیستم کاهش حرارت استفاده شده است. و حتی شامل یک پورت اضافی است، بنابراین شما می توانید یک گوشی هوشمند دیگر را نیز به آن متصل کنید. سیستم پد شارژ که گوشی های مخصوصی را پشیبانی می کند در سراسر نمایشگاه CES دیده می شدند.

"پاورکست" نیز از فرستنده جدید خود که گفته می شود قادر به شارژ کردن چندین دستگاه تا مسافت 24 متر است رونمایی کرد.

این تکنولوژی یک منطقه پوششی همانند "وای-فای"(Wi-Fi) را ایجاد می کند تا به صورت خودکار دستگاه ها را به طور بی سیم شارژ کند. این بدان معنی است که نیازی به پد شارژ نیست و فقط باید مطمئن شوید که دستگاه هایی که از این سیستم پشتیبانی می کنند از هدفون گرفته تا سنسورهای اتوماسیون خانگی در طول شب در محدوده فرستنده قرار دارند و بنا به گفته شرکت دستگاه تا صبح شارژ خواهد شد. دور بودن دستگاه ها بستگی به میزان شارژ مورد نیاز دستگاه ها دارد.

رونمایی از خیره کننده ترین شارژهای بی سیم در نمایشگاه CES 2018 +تصاویر

دستگاه هایی همانند هدفون، کنترلرهای بازی، ساعت های هوشمند و مچ بندهای هوشمند تناسب اندام، که زیاد مورد استفاده قرار می گیرند، مصرف باتری زیادی دارند و تا 60 سانتی متری فرستنده به بهترین شکل شارژ می شوند.

دستگاه هایی مانند صفحه کلید و موس که زیاد باتری مصرف نمی کنند می توانند تا 1.8 متری از فرستنده دور باقی بمانند، در حالیکه کنترل های تلویزیون یا کارت های هوشمند می توانند تا سه متری فاصله داشته باشند و دستگاه های کم مصرف مانند سنسورهای اتوماسیون خانگی مانند سنسورهای دما می توانند تا 24 متر از فرستنده دور بمانند .

 

منبع: ایسنا 

انتهای پیام


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

گزارش واشنگتن پست از تماس تلفنی پرتنش ترامپ و ترزا می

گزارش واشنگتن پست از تماس تلفنی پرتنش ترامپ و ترزا می

تبلیغات

آسیاتک حمایت