آسیاتل

بازدید: 43

دولت‌مردان با پاسخگویی به موقع قدردان مهربانی‌های مردم باشند

منبع : خبرگزاری ایکنا کد خبر: 1004269
کانون خبرنگاران نبأ: حجت‌الاسلام والمسلمین یوسف صدیق‌عربانی در خطبه‌های نماز جمعه رشت با اشاره به برخی مطالبات اقتصادی و مشکلات معیشتی مردم و خواسته‌های به حق آنان، گفت: دولت‌مردان می‌توانند با پاسخگویی به موقع به خواسته‌های مردم و رفع مشکلات جامعه محبت‌ها و مهربانی‌های ملت شریف ایران را قدردان باشند.

به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ، حجت الاسلام والمسلمین یوسف صدیق عربانی، امام جمعه موقت رشت، 22 دی ماه در خطبه های نماز جمعه این شهر، عزت و اقتدار ایران اسلامی را مرهون خون شهدا دانست و گفت: شهیدان با نثار خون خود سربلندی و افتخار را برای کشور و نظام به ارمغان آوردند.

وی با اشاره به دین و تعهد همگان به ویژه مسئولان به خون پاک شهدا، افزود: امروز همه ما برابر شهدا مسئول هستیم و باید با ناظر دانستن روح شهدا بر اعمال و کردارمان پاسخگوی اقدامات خود باشیم.

امام جمعه موقت رشت با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص اغتشاشات اخیر و حضور پررنگ مردم در پاسخ به سوءاستفاده ها و یاوه گویی های دشمنان و ایادی آنها، اظهار کرد: مردم همیشه در صحنه بار دیگر با بصیرت و ولایت مداری خود، ناکارآمدی توطئه ها و حربه های نفوذ و سلطه دشمن را برابر ملت سرافراز ایران به رخ کشیدند.

صدیق عربانی با تأکید بر دشمنی آمریکا، صهیونیست و هم پالکی های آنها با اصل و اساس نظام اسلامی ایران، عنوان کرد: اینان با تکیه بر مزدورپروری که خودشان هم بر آن اذعان دارند، هرگز نتوانستند مردم انقلابی و ولایی ایران اسلامی را از صحنه خارج کنند و نه فقط در کشور ما بلکه در منطقه هم دیگر کسی برای آنها تره خرد نخواهد کرد.

وی به برخی مطالبات اقتصادی و مشکلات معیشتی مردم و خواسته های به حق آنان نیز اشاره کرد و گفت: دولت مردان می توانند با پاسخگویی به موقع به خواسته های مردم و رفع مشکلات جامعه محبت ها و مهربانی های ملت شریف ایران را قدردان باشند.

فرهاد زمانی 


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارشی از روزهای آخر زندگی عزت‌الله انتظامی

گزارشی از روزهای آخر زندگی عزت‌الله انتظامی

جلسه غیرعلنی مجلس برای ارائه گزارشی از وضعیت دفاعی کشور

جلسه غیرعلنی مجلس برای ارائه گزارشی از وضعیت دفاعی کشور

پکن: گزارش پنتاگون در مورد تمرین حمله چین به آمریکا مبتنی بر «حدس و گمان» است و واقعیت ندارد

پکن: گزارش پنتاگون در مورد تمرین حمله چین به آمریکا مبتنی بر «حدس و گمان» است و واقعیت ندارد

تبلیغات

آسیاتک حمایت