آسیاتک

بازدید: 9

نتایج هفته شانزدهم لیگ برتر والیبال

منبع : سایت خبری آفتاب کد خبر: 1003732
در مهمترین دیدار هفته شانزدهم لیگ برتر والیبال تیم سایپا تهران موفق شد با نتیجه سه بر یک از سد بانک سرمایه صدرنشین بگذرد.


آفتاب‌‌نیوز :
 هفته شانزدهم لیگ برتر والیبال با برگزاری سه دیدار در شهرهای تهران، ارومیه و آمل به پایان رسید.

از ساعت ۱۷ تیم والیبال شهرداری اردمیه در سالن غدیر از خاتم اردکان میزبانی کرد و در ادامه روزهای بحرانی‌اش این بار در خانه سه بر یک برابر حریف شکست خورد تا امیدهایش برای صعود به پلی آف را کمرنگ‌تر ببیند.

شاگردان ساسان خداپرست ست‌های بازی را با امتیازهای ۳۰-۲۸، ۲۳-۲۵، ۲۱-۲۵ و ۲۲-۲۵ به خاتم واگذار کردند و با پنج برد و هفده امتیاز به رده دهم سقوط کردند.

خاتم اردکان هم با کسب هشتمین بردش بیست و دو امتیازی شد و با توجه به پیروزی تیم‌های بالای جدول از جایگاه هفتم تکان نخورد.

در مهمترین دیدار هفته شانزدهم از ساعت ۱۷ در خانه والیبال و در حضور ۲۰۰ تماشاگر تیم سایپا تهران به مصاف بانک سرمایه صدرنشین لیگ رفت که در پایان نارنجی پوشان دست به کار بزرگی زدند و موفق شدند صدرنشین لیگ را با نتیجه سه بر یک شکست دهند و دومین شکست بانک سرمایه در این فصل را رقم بزنند.

شاگردام محمد شعبان خمسه که در هفته گذشته هم پیکان را سه بر صفر شکست داده یودند از همان ابتدا هماهنگ‌تر از بانکی‌ها کار کردند و با وجود باخت در ست دوم بازی را همچنان در دست گرفتند و حتی آمدن فرهاد قائمی و محمد موسوی نیز برای بازگشت مصطفی کارخانه و شاگردانش به بازی کافی نبود.

سایپا رده سومی ست‌های بازی را با امتیازهای ۲۵-۲۳، ۲۵-۱۹، ۲۰-۲۵، ۲۸-۲۶ به سود خود تمام کرد و ضمن جبران شکست دور رفت برابر بانک سرمایه با یازده برد مجموع امتیازاتش را به عدد سی و چهار رساند.

بانک سرمایه هم با وجود این شکست با چهارده برد و چهل و دو امتیاز همچنان در صدر جدول ایستاده است اما با نزدیکترین رقیبش تنها یک برد فاصله دارد.

در دیگر دیدار همزمان کاله مازندران در سالن پیامبر اعظم میزبان رعد پدافند کاشان قعر جدولی بود که در نهایت شاگردان بهروز عطایی موفق شدند در سه ست پیاپی به برتری دست یابند.

شاگردان بهروز عطایی ست‌های بازی را با امتیازهای ۲۵-۱۷، ۲۵-۲۰ و ۲۵-۲۱ از آن خود کردند تا با وجود یک بازی کمتر با هشت برد و بیست و شش امتیاز و به دلیل معدل بهتر نسبت به شهرداری ورامین در رده پنجم بایستند.

رعد پدافند هم که با هدایت فرهاد نفرزاده در هفته گذشته شهرداری ارومیه را شکست داده بود با قبول چهاردهمین شکستش در قعر جدول باقی ماند.

در نخستین دیدار امروز (چهارشنبه) پیکان تهران سه بر دو مغلوب هاوش گنبد شد و شهرداری تبریز سه بر صفر از سد میزبانش ساری ۲۱ گذشت. شمس تهران هم با نتیجه سه بر یک از شهرداری ورامین شکست خورد.

نتایج کامل دیدار های هفته شانزدهم لیگ برتر والیبال به شرح زیر است:

پیکان تهران ۲ - هاوش گنبد ۳(۲۵-۱۶، ۲۱-۲۵، ۱۸-۲۵، ۲۵-۱۵، ۱۵-۱۷)
ساری ۲۱ صفر - شهرداری تبریز ۳(۱۸-۲۵، ۱۷-۲۵، ۲۲-۲۵)
شمس تهران ۱ - شهرداری ورامین ۳(۲۳-۲۵، ۲۴-۲۶، ۲۶-۲۴، ۲۳-۲۵)
شهرداری ارومیه ۱ - خاتم اردکان ۳(۳۰-۲۸، ۲۳-۲۵، ۲۱-۲۵، ۲۲-۲۵)
سایپا تهران - بانک سرمایه(۲۵-۲۳، ۲۵-۱۹،  ۲۰-۲۵، ۲۸-۲۶)
کاله مازندران ۳ - رعد پدافند کاشان صفر(۲۵-۱۷، ۲۵-۲۰، ۲۵-۲۱)
شارژ
loading...
دانلود نرم افزار

نیازمندی های روز ایران

پربازدیدترین اخبار

تبلیغات

دیگران چه میخوانند

گزارش ها

گزارش لحظه به لحظه برنامه نود

گزارش لحظه به لحظه برنامه نود

هشدار ارتش ایران به ۲ ناو بیگانه/ انتقاد فرمانده از بی‌توجهی به نخبگان/  فضای مجازی و ماشین بدون‌پلاک در اتوبان/ گزارش «سانحه قطار» بالاخره به بهارستان رسید/ تکذیب مذاکره موشکی با فرانسه، انگلیس و آلمان

هشدار ارتش ایران به ۲ ناو بیگانه/ انتقاد فرمانده از بی‌توجهی به نخبگان/ فضای مجازی و ماشین بدون‌پلاک در اتوبان/ گزارش «سانحه قطار» بالاخره به بهارستان رسید/ تکذیب مذاکره موشکی با فرانسه، انگلیس و آلمان

گزارش تمرین پرسپولیس

گزارش تمرین پرسپولیس

نتایج گزارش کمیته ملی پلاسکو چه بود؟

نتایج گزارش کمیته ملی پلاسکو چه بود؟

جزئیات گزارش ارائه شده به رئیس جمهور از حوادث اخیر

جزئیات گزارش ارائه شده به رئیس جمهور از حوادث اخیر

گزارش «زلزله غرب کشور»  و «سانحه برخورد قطار» نهایی شد/ قرائت در صحن علنی؛ به زودی

گزارش «زلزله غرب کشور» و «سانحه برخورد قطار» نهایی شد/ قرائت در صحن علنی؛ به زودی

آقای نجفی گزارش عملکرد خود را ارائه دهید

آقای نجفی گزارش عملکرد خود را ارائه دهید

توصیف ذوالفقاری از مختصات گزارش ارائه شده به رئیس جمهور از حوادث اخیر

توصیف ذوالفقاری از مختصات گزارش ارائه شده به رئیس جمهور از حوادث اخیر

مطالب جالب از سراسر وب

آسیاتک عینک ارزان