آسیاتل

بازدید: 230

جوامع بین المللی برای نجات حادثه دیدگان نفتکش ایرانی کمک کنند

منبع : صدا و سیما کد خبر: 1003091
مادر ساقی فعال، تنها خانمی که در کشتی نفتکش ایرانی دچار حادثه شده است: امید دارم که فرزندم زنده است به همین علت برای او گریه نمی کنم.

مادر ساقی فعال، تنها خانمی که در کشتی نفتکش ایرانی دچار حادثه شده است در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما با بیان اینکه اطلاعی از سرنوشت دخترم ندارم، گفت: اطلاعات ما در حد اخباری است که از رسانه ملی در این باره منتشر شده است.

این مادر نگران با اشاره به اینکه آخرین تماسم با دخترم، جمعه هفته پیش بود، افزود: هرچند دست اندرکاران در تلاش برای پیگیری سرنوشت حادثه دیدگان هستند اما امید دارم که فرزندم زنده است به همین علت برای او گریه نمی کنم و زنده بودن او و شوهرش را که هر دو داخل این کشتی بودند از خداوند می خواهم.


همچنین یکی از بستگان سیدجواد حیدری از کارکنان نفتکش حادثه دیده سانچی با بیان اینکه دولت چین در این حادثه کم کاری کرد، افزود: نیروهای عملیاتی شرکت ملی نفتکش کشورمان همه تلاش خود را کرده اند و به آنها خسته نباشید می گویم.
وی با بیان اینکه حدود هفت روز است که از او خبری نداریم افزود: با توجه به اینکه اطلاع پیدا کرده ایم که نیروهای عملیاتی شرکت ملی نفتکش کشورمان توانسته اند آتش را مهار کنند، از جوامع بین المللی می خواهیم به نجات جان 31 انسان کمک کنند.
این وابسته سید جواد حیدری، وضعیت اطلاع رسانی را خوب ارزیابی و اضافه کرد: امیدواریم به یاری خداوند و کوشش نیروهای عملیاتی ما دریادلانمان به آغوش خانواده برگردند و از مردم می خواهم دعا کنند.
وی از آقای ربیعی وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی، مسئول کمیته ویژه پیگیری حادثه نفتکش «سان چی» برای پیگیری این حادثه و همدردی قدردانی کرد.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارشی تکان دهنده از ازدواج کودکان در یک روستا

گزارشی تکان دهنده از ازدواج کودکان در یک روستا

موج ورودی نقدینگی با انتشار گزارش‌های 6ماهه/ پیشنهاد ارزنده روی میز سهامداران جدید

موج ورودی نقدینگی با انتشار گزارش‌های 6ماهه/ پیشنهاد ارزنده روی میز سهامداران جدید

تبلیغات

آسیاتک حمایت