آسیاتل

بازدید: 208

شماره بیست و چهارم «اندیشه مهر» منتشر شد

منبع : مهر نیوز کد خبر: 1002277
شماره بیست و چهارم «اندیشه مهر» با مطالبی شامل گفتگو، گزارش، یادداشت، میزگرد و معرفی کتاب منتشر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، بیست و چهارمین شماره مجله الکترونیکی «اندیشه مهر» به کوشش گروه دین و اندیشه خبرگزاری مهر با مطالب متنوعی منتشر شد.

گزارش مهم ترین نشست های اندیشه، مطالب بخش اول این شماره را تشکیل می دهد. از جمله این برنامه ها می توان به نشست بررسی ابعاد سیاسی، اعتقادی و روانشناختی پدیده داعش، نقد و بررسی کتاب «نسبی گرایی اخلاقی» نوشته استیون لوکس، گزارش همایش «ایاالت متحده، حقوق بشر و گفتمان سلطه» و گزارش نشست بررسی ابعاد فرهنگی و آموزشی سند ۲۰۳۰ اشاره کرد.

در بخش گفتگوهای مجله، گفتگوهایی با آیت الله قرهی، احمد حسین شریفی، رضا غلامی، محسن مسرت و نصرالله حکمت انجام شده است که از نظرتان در این بخش می گذرد.

در بخش یادداشت بیست و چهارمین شماره مجله اندیشه مهر، هم یادداشت و مطالبی از عادل نادرعلی، عبدالحسین خسروپناه،  داوود مهدوی زادگان، مهدی جمشیدی، رسول جعفریان و اساتید دیگری آمده است.

معرفی تازه های نشر پایان بخش این شماره «اندیشه مهر» است.«تاریخ اندلس (از آغاز تا عصر ملوک الطوایف، «نفس و روح، در فلسفه اسلامی، آیات و روایات» و «جامعه شناسی خودمانی و شرق شناسی» از جمله آثار معرفی شده در این بخش است.

بیست و چهارمین شماره اندیشه مهر را از این پیوند دریافت نمایید.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش جدید نیویورک‌تایمز از نقشه‌های عربستان علیه ایران

گزارش جدید نیویورک‌تایمز از نقشه‌های عربستان علیه ایران

گزارش کامل برنامه نود/ بیرانوند، سید جلال را کنار زد

گزارش کامل برنامه نود/ بیرانوند، سید جلال را کنار زد

گزارش ویژه گاردین از گروه تروریستی منافقین

گزارش ویژه گاردین از گروه تروریستی منافقین

تبلیغات

آسیاتک حمایت