آسیاتل

بازدید: 98

برنامه های دهه فجر با رویکرد مردم برگزار شود

منبع : مهر نیوز کد خبر: 1002112
گرگان- استاندار گلستان گفت: کمیته‌های ۲۲ گانه دهه فجر باید با رویکرد مردمی فعالیت خود را آغاز کند.

به گزارش خبرنگار مهر، سید مناف هاشمی، عصر شنبه در نخستین جلسه برنامه ریزی ستاد دهه فجر، اظهار کرد: همان‌گونه که رهبر معظم انقلاب تأکیدات ویژه‌ای نسبت به برگزاری برنامه‌هایی همچون هفته دولت و دهه فجر دارند می‌طلبد هرکسی متناسب با تلاش خود اقدامات را به جامعه معرفی کند.

وی با اشاره به اینکه برنامه‌های دهه فجر باید به‌صورت مردمی اداره شود، افزود: یکی از دلایل کمرنگ بودن مردم در برگزاری برنامه‌های دهه فجر ممکن است به این خاطر باشد که ما مردم را جدی نگرفتیم و یا از آن‌ها نخواستیم در برگزاری این برنامه‌ها سهیم شوند.

استاندار گلستان با بیان اینکه کمیته‌های ۲۲ گانه دهه فجر باید با رویکرد مردمی فعالیت خود را آغاز کند، گفت: هرکجا که مردم وارد شدند توانستند نقش‌آفرینی کنند و اگر حضور آن‌ها در هریک از این اتفاقات نباشد حاکمیت نظام زیر سؤال خواهد رفت.

وی افزود: اکنون فاصله‌ای بین نسل‌های کنونی با دوره انقلاب ایجادشده که باید از بین رود چراکه یک تهدید برای کشور محسوب می‌شود.

هاشمی اظهار کرد: ایام دهه فجر در زمان‌های دور با شور خاصی در سطح مدارس ایجاد می‌شد، امروز هم می‌طلبد با یک برنامه‌ریزی درست این موضوع دوباره احیا شود.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه این ایام متعلق به خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان است دیدار با آنان در دستور کار قرار گیرد و برخی از آنان توسط رسانه‌ها به مردم جامعه معرفی شوند.

استاندار گلستان بابیان اینکه در کمیته ارزیابی باید به دنبال ایده‌های جدید باشیم، گفت: کار جدید باعث می شود تا مردم به ما نزدیک شوند و این مساله اتحاد و وحدت را در پی خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه مطالباتی که برای آن انقلاب کردیم و اکنون می‌خواهیم برای آن جشن بگیریم باید در کمیته‌ها مورد بحث قرار گیرد، افزود: اکنون با توجه به اینکه در تحریم هستیم و با کاهش قیمت نفت مواجه هستیم می‌طلبد خدماتی که دولت ارائه کرده را برای مردم بازگو کنیم.

هاشمی اظهار کرد: با اغتشاشاتی که توسط فتنه گران در جامعه رخ‌داده بود شورای تأمین توانست کار بزرگی را انجام دهد که بسیار قابل‌تقدیر است و این موضوعات باید برجسته شود.

استاندار گلستان گفت: با برنامه‌ریزی‌هایی که در دستور کار خود قرار داده‌ایم باید سعی کنیم امسال دهه فجر را باشکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار کنیم.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

با وجود گزارش سیا در کنار بن سلمان می‌ایستم

با وجود گزارش سیا در کنار بن سلمان می‌ایستم

حسن‌زاده: گزارش دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در حال بررسی است

حسن‌زاده: گزارش دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در حال بررسی است

تبلیغات

آسیاتک حمایت