آسیاتل

بازدید: 55

برنامه ریزی تیم والیبال شهرداری ورامین برای شکست تیم ساری

منبع : مهر نیوز کد خبر: 1002057
ورامین- کمک مربی تیم والیبال شهرداری ورامین با اشاره به دیدار این تیم با ساری گفت: تیم والیبال شهرداری ورامین برای شکست تیم ساری برنامه ریزی کرده است.

مجتبی عطار در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص دیدار تیم های والیبال شهرداری ورامین و ساری اظهار داشت: فردا بازی مهمی را با تیم والیبال ساری در پیش داریم و با توجه به روند رو به رشدی که تیم والیبال شهرداری ورامین پیش گرفته است امیدواریم نتیجه خوبی را کسب کنیم و برای پیروزی مقابل تیم والیبال ساری برنامه داریم.

عطار در ادامه افزود: با توجه به این که تیم ساری با بحران و مشکل روبرو است اما نباید از این تیم نیز غافل شویم و مثل بازی گنبد که با ذهنیت برد به مصاف این تیم رفته بوددیم و نتیجه دلخواه را نگرفتیم نباید تیم رقیب را دست کم گرفت و نسبت به آن بی توجه بود.

وی با اشاره به  راهنمایی های بسیار کاربردی ترکاشوند، سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین گفت: انشااله بازی خوبی خواهیم داشت و امیدوارم با نتیجه قاطع در این بازی پیروز شویم و برای بازی با پدافند کاشان آماده شویم.

کمک مربی تیم والیبال شهرداری ورامین در پایان در مورد وضعیت بدنی اعضای تیم و همچنین وضعیت کلی تیم بیان داشت: از زمانی که ترکاشوند در این تیم به فعالیت مشغول شده است اعضا از لحاظ روحی تغییرات محسوسی داشته اند و لازم است که از مسئولین شهرداری بابت جامه عمل پوشاندن به وعده هایشان تشکر کنیم و انشااله از این پس نیز این روند ادامه داشته باشد و با تمریناتی که تیم دارد بتوانیم نتیجه لازم را کسب نماییم.


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

با وجود گزارش سیا در کنار بن سلمان می‌ایستم

با وجود گزارش سیا در کنار بن سلمان می‌ایستم

حسن‌زاده: گزارش دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در حال بررسی است

حسن‌زاده: گزارش دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در حال بررسی است

تبلیغات

آسیاتک حمایت