آسیاتل

بازدید: 45

هشدار طاهری به سپاهانی‌ها‌ پس از شکست در دربی اصفهان

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1001793
مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان در یادداشتی نسبت به شکست این تیم در دربی اصفهان و حواشی این دیدار واکنش نشان داد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از پایگاه خبری سپاهان، در یادداشت محسن طاهری آمده است: «در اینکه هوادار همیشه بُرد می­ خواهد شکی نیست، ولی نحوه انتقاد حاصل از باخت شرایط خودش را دارد. بعضی­ ها فقط مخالف هستند و همیشه دوست دارند، انتقاد کنند. مهم نیست تیم چه کار می­ کند! فقط ساز ناکوک می ز نند، حتی زمانی­ که تیم هم می برد از لزوم زدن گل­ های بیشتر می گویند!

ما همه انتقادها، گلایه ها و نقطه نظرات عزیزان را می­ شنویم و سعی می­ کنیم که در راستای ارتقا و تقویت تیم تمام تلاش مان را انجام دهیم، اما در این راه نباید جانب احترام از هر دو طرف برداشته شود. خیلی­ ها اعتقاد دارند و می­ گویند که سپاهان خوب بازی می­ کند، ولی ما می­ گوییم ما فقط نیازی به خوب بازی کردن نداریم، ما نیاز به گرفتن سه امتیاز داریم. تیر دروازه یا شوت خوب زدن و خَلق موقعیت، برد به ارمغان نمی آورد. پس باید تور دروازه حریفان را تکان بدهیم تا سه امتیاز را نصیب خود کنیم. اگر هر هوادار و تماشاگر احساس پیروزی تیم خود را دارد ما نیز دقیقاً همین حس را در اندازه­ های بالاتری داریم.

خود ما از بازیکنان و مربیان ورزشی هستیم که در میادین مختلف همواره مورد تشویق و تمجید و انتقاد بوده­ ایم و در خیلی از مسابقات با برد از زمین خارج شده­ ایم، ولی ورزش برد و باخت و مساوی دارد، پس باید تحمل نتایج خارج از انتظار را نیز داشته باشیم، ولی نباید این حس باخت و مساوی غالب شود. سرمربی باید قدر بازیکنان خود را بداند و در استفاده از آنها بهترین بهره را ببرد و هر بازیکنی که به بازی گرفته می­ شود باید تمام سعی و تلاشش را برای انجام یک بازی قوی انجام دهد.

یک نکته را فراموش نکنیم ... سپاهان یک باشگاه است و برای ارزیابی یک باشگاه باید همه رشته های آن را در نظر قرار داد. اگرچه فوتبال ویترین هر باشگاهی است، ولی مسئولیت اجتماعی یک باشگاه رسیدگی به کلیه رشته­ های فعال در آن است و این دور از انصاف است که فقط فوتبال بزرگسالان را ملاک ارزیابی یک باشگاه قرار دهیم.

این موضوعات را هم یادآور می­ شوم که برای نتیجه گیری باید استراتژی لازم از طریق سرمربی تیم اجرا شود و جهت تغییرات نظر کمیته فنی باشگاه خیلی مهم و کارگشا خواهد بود. برای گرفتن بازیکنان جدید نیز طبق نظر سرمربی و تأیید کمیته فنی بازیکنانی به خدمت گرفته شدند که مشکلات تیم برطرف شوند، ولی در صورت نیاز و درخواست و تأیید کمیته فنی نفرات جدید نیز به خدمت گرفته می­ شوند. قطعاً اولتیماتوم به کادر فنی و بازیکنان داده می­ شود و کارت زرد پررنگی به همه نشان می دهیم».

انتهای پیام/


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

گزارش واشنگتن پست از تماس تلفنی پرتنش ترامپ و ترزا می

گزارش واشنگتن پست از تماس تلفنی پرتنش ترامپ و ترزا می

تبلیغات

آسیاتک حمایت