آسیاتل

بازدید: 67

آغاز دوره‌های آموزشی دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها با ۴ دوره آموزشی کوتاه‌مدت

منبع : فارس نیوز کد خبر: 1001778
ثبت‌نام دوره‌های آموزشی کوتاه‌مدت روزنامه‌نگاری پایه، روزنامه‌نگاری تکمیلی، گرافیک مطبوعاتی و عکاسی در دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها، آغاز شد.

به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس، زمان مراجعه حضوری و مدارک مورد نیاز برای شرکت در کلاس های این دوره که از تا پایان دیماه 96 در دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها و با همکاری مؤسسه مطبوعاتی نشرآوران انجام می شود، از سوی معاونت آموزشی این دفتر در یک نیمسال تحصیلی به شرح جداول زیر است و داوطلبان پس از پایان موفقیت آمیز، گواهی معتبر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را دریافت می کنند.

بر اساس این اطلاعیه، شهریه برای هر ترم دو میلیون ریال است که پس از پذیرش قطعی، اخذ می شود. به شاغلان در تحریریه ها که اسامی آنها در لیست بیمه ای 30 روزنامه اول، 5 خبرگزاری اول و 5 سایت اول طرح های رتبه بندی قرار دارد یا دارندگان کارت از کمیسیون صدور کارت حرفه ای روزنامه نگاری در صورت قبولی در دوره، کل شهریه عودت داده می شود. به شاغلان در تحریریه سایت نشریات، خبرگزاری ها و سایت ها در صورت قبولی در دوره، 50 درصد از کل شهریه عودت داده می شود.

بر اساس این خبر، علاقه مندان می توانند به صورت حضوری برای انجام ثبت نام و مصاحبه به دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها واقع در تهران، خیابان شهید دکتر بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه دوم غربی، شماره 11، دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها، طبقه دوم، معاونت مطالعات آموزشی تلفن: 88730413-887385564 مراجعه و پس از پذیرش در مصاحبه رزومه، آخرین مدرک تحصیلی، کارت ملی و شماره تماس خود را به نشانیamozesh.rasaneh.org@gmail.com ایمیل کنند.

انتهای پیام/ 


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه/ گزارش تصویری

گزارش واشنگتن پست از تماس تلفنی پرتنش ترامپ و ترزا می

گزارش واشنگتن پست از تماس تلفنی پرتنش ترامپ و ترزا می

تبلیغات

آسیاتک حمایت