آسیاتل

بازدید: 632

اعلام اسامی مشمولان طرح کسر خدمت فرزندان ایثارگران تا پایان دی

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1000117
ستاد کل نیروهای مسلح: اسامی مشمولان طرح کسر خدمت فرزندان ایثارگران اعلام می شود تا مدارک خود را برای بررسی ارسال کنند.

اعلام اسامی مشمولان طرح کسر خدمت فرزندان ایثارگران تا پایان دیبه گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،سردار موسی کمالی با بیان اینکه تحلیل و تجزیه آماری ثبت نام کنندگان این طرح انجام شده است، گفت: تا پایان دی به افرادی که شامل معافیت یا کسر خدمت خواهند شد، اعلام می شود تا مدارک خود را برای بررسی ارسال کنند.

وی اضافه کرد: حدود ۳۵۷ هزار نفر در این طرح ثبت نام کردند و به نظر می رسد که ۲۵ تا ۳۰ درصد نیز ثبت نام نکرده اند که این افراد در سال آینده در زمانی که اعلام خواهد شد، می توانند ثبت نام کنند.

سردار کمالی خاطرنشان کرد: به نظر می رسد آن دسته از افرادی که کمتر از ۲۶ ماه امتیاز ایثارگری برخوردارند، امسال شامل طرح کسر خدمت فرزندان ایثارگران نشوند؛ چرا که تعداد ثبت نامی های با ۲۷، ۲۸ و ۲۹ ماه ایثارگری بسیار زیاد است.

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو های مسلح تصریح کرد: همچنین روز گذشته اولین آزمون مهارت افزایی سربازان با شرکت ۴۰ هزار سرباز در تهران و مراکز استان ها برگزار شد. البته ۹۰ هزار نفر برای شرکت در این آزمون ثبت نام کرده بودند که بقیه دارای نقص مدرک بودند و در آزمون هایی که در ماه های بهمن و اسفند برگزار خواهد شد، امیدواریم موفق به شرکت در آزمون شوند.

وی افزود: امید است که تا پایان سال جاری ۱۰۰ هزار نفر با شرکت در این آزمون ها، مدرک مهارت افزایی را کسب کنند و در سال آینده این رقم به ۲۰۰ هزار نفر افزایش یابد.

انتهای پیام/ 


loading...
دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

گزارش تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات در راه صحن/ بانک توسعه و تعاون زیر ذره‌بین مجلس

نگاهی به گزارش حسابرسی شده

نگاهی به گزارش حسابرسی شده "وبصادر" و ادامه ابهام/ زیان انباشته به 85 هزار میلیارد ریال می‌رسد

تبلیغات

آسیاتک حمایت