آسیاتک

آخرین اخبار سایت تابناک (tabnak.ir)

مردم خسته شده‌اند،دیگر هیچ‌کس به ما اعتماد ندارد؛ما حتی درباره مبارزه با قاچاق هم دروغ گفته‌ایم؛بسیاری از مواقع با قاچاقچی‌ها همدستی کرده‌ایم؛بازی‌های پارلمانی فقط وقت تلف کردن است!

1 روز قبل تابناک

اوضاع اقتصادی کشور چند وقتی است که حال خوبی ندارد، تمام تلاش‌های هم که برای بهبود آن شده یا نتیجه عکس داده و یا اصلاً به نتیجه نرسیده است. تنها در این میان برخی افراد سودجو هستند که تکیه‌بر بی‌تدبیری‌های مدیریتی و گاها با همدستی عوامل خود در برخی ادارت توانستند سود کلان به جیب خود بزنند.

اسباب کشی پرحاشیه دانشگاه آزاد به سوهانک

1 روز قبل تابناک

حدوداً دوماه پیش بود که خبر خرید مجتمع عظیم سوهانک از کمیته امداد امام خمینی (ره) توسط دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز رسانه‌ای شد؛ اتفاقی که از همان ابتدا با اعتراض و حاشیه‌های فراوانی رو به رو شد و همچنان این اعتراضات ادامه دارد. بسیاری از دانشجویان با انتقال دانشکده هایشان از مرکز شهر به شمال شرق موافق نیستند.

پارس از افت دوباره شاخص کل بورس جلوگیری کرد

1 روز قبل تابناک

شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز دوشنبه بیست و پنجم تیرماه 97، با افزایش 37 واحدی معادل 0.03 درصد به رقم 108 هزار و 109 واحد رسید. این در حالی است که نماگر بورس از ابتدای هفته گذشته، تا به پایان روز گذشته، با ریزش 4415 واحد مواجه شد بود.

۳ راهبرد پیش روی کشور برای مقابله با تحریم

1 روز قبل تابناک

شبکه تحلیل گران اقتصاد مقاومتی در نامه‌ای به رئیس‌جمهور ضمن توضیح سه راهبرد برای مقابله با تحریم، فروش فرآورده‌های نفتی به جای نفت خام را در بی‌اثرکردن تحریم موثر اعلام کرد.

وزارت صنعت از پس رانت‌های واردات برمی‌آید؟

1 روز قبل تابناک

تخصیص ارز دولتی به واردکنندگان طی مدت اخیر با اشکالات فراوانی همراه بود و شرایط را در بازار به گونه‌ای پیش برد که در نهایت برخی شرکت‌های سودجو به بدترین شکل ممکن ارقام نجومی به جیب زدند. حال بعد از گذشت سه ماه دولت تصمیم به تغییر در شیوه پرداخت ارز دولتی گرفته است.

800 هزار شغل ایجاد شده در سال 96 کجاست؟

1 روز قبل تابناک

طبق آخرین آمار ارائه شده توسط معاون اول رئیس جمهور پیرامون تعداد شغل های ایجاد شده در سال 96 نشان می دهد که در این سال بیش از 800 هزار شغل ایجاد شده است. این 800 هزار شغل ایجاد شده باید نمود خود را در وضعیت تعداد شاغلین خانوارها نشان دهد اما آمارهای اخیر منتشر شده توسط بانک مرکزی نشان می دهد که وضعیت شاغلین خانوارهای شهری بدتر شده است و این پرسش در ذهن شکل می گیرد که 800 هزار شغل ایجاد شده کجاست؟

کمبود 300 هزار بشکه‌ای نفت در نیمه دوم سال 2018

1 روز قبل تابناک

موسسه‌های بین‌الملل انرژی پیش‌بینی کردند، تحریم نفت ایران و مشکلات تولید نفت در برخی از کشورها تولید نفت را کاهش می‌دهد با افزایش تولید توسط برخی از کشورها باز 300 هزار بشکه کمبود نفت وجود دارد.

نرخ جدید شیرخام بزودی اعلام می‌شود

1 روز قبل تابناک

رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران کشور با بیان اینکه قیمت شیرخام ۱۵۷۰ تومان تعیین شده و منتظر امضا و ابلاغ این مصوبه هستیم،گفت: براین اساس قیمت لبنیات نیز ۹ تا ۱۰ درصد گران می‌شود.

نگرانی بوئینگ از تشدید جنگ تجاری آمریکا و چین

1 روز قبل تابناک

مدیر شرکت بوئینگ در مورد خسارات بالقوه نبرد رو به گسترش تجاری میان آمریکا و چین هشدار داد.

زمان دریافت سکه‌های ۳ ماهه

1 روز قبل تابناک

دبیر کل بانک مرکزی از تحویل سکه‌های پیش فروش با سررسید سه ماهه از ۲۶ تیرماه خبر داد.

نگاه تبعیض آمیز وزارت علوم به نیمه حضوری‌ها

1 روز قبل تابناک

براساس تازه‌ترین مصوبه هیات مرکزی جذب وزارت علوم، دارندگان مدارک نیمه حضوری و غیر حضوری در تراز مناسب برای عـضویت هـیأت علمی ارزشیابی نمی‌شوند؛ مصوبه ای که ده ها هزار دانش آموخته این شیوه آموزشی را در حیرتی عجیب فرو برده است.

بحران آبی شهر تهران را در استخر‌های خانگی ۸۵۰ هزار شهروند بیابید!

1 روز قبل تابناک

با فرض اینکه مطالعات مذکور صحیح بوده باشد و در شرایط کنونی چیزی حدود ۸۵۰ هزار شهروند تهرانی در اوج بحران آب کشور و تهران در حال اسراف محض آب تصفیه شده هستند، پرسش مشخص از مدیران و متولیان منابع آب کشور و استان تهران این است که به چه دلیل چشمان خود را بر روی این اسراف کاری‌های خسارت بار بسته اند؟

دانلود نرم افزار

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

کره شمالی گزارش‌ها درباره وجود تاسیسات هسته‌ای مخفی را تکذیب کرد

کره شمالی گزارش‌ها درباره وجود تاسیسات هسته‌ای مخفی را تکذیب کرد

تبلیغات

آسیاتک طراحی سایت نقد بازی مشکل کامپیوتر